Redragon K552 Kumara iyi midir?

Çok dikkatli bir kullanıcı değilsen pişman olacağını sanmıyorum. Ben kullanıyorum arada bir dikkatli dinlediğimde yay sesi var. Onun harici bir sorununu görmedim.

Bende aynı modeli kullanıyorum hocam, Kesinlikle F/P açısından alınabilecek en iyi klavye ve ayrıca klavye modlamaya açık keycap Switch değişimi falan oluyor yaklaşık 8 aydır kullanıyorum tek sorunu Switch'lerde birazcık yay sesi var onu da Akko Switch falan tercih edip çözebilirsin.
Evet yurtdışında en çok modifiye edilen klavye. istediğim zaman switch değiştirebilmem çok büyük bir özellik benim için. O yüzden aldım gibi bir şey zaten.

Çok dikkatli bir kullanıcı değilsen pişman olacağını sanmıyorum. Ben kullanıyorum arada bir dikkatli dinlediğimde yay sesi var. Onun harici bir sorununu görmedim.
Özenle tuşlara basacağım hocam :D

Gelince yorumlarını bize de aktarır mısın ?
şuan elimde ve yay sesi ilk aldığımda duydum sizi rahatsız eder mi bilmiyorum ama ben rahatsız olmadım hocam. ama çoğu tuşta yay sesi var. ayrıca malzeme kalitesi gerçekten çok iyi red switch alırsanız yay sesi duyarsınız ama blue switch alırsanız duyacağınızı pek zannetmiyorum. çok yer kaplamıyor fazla ışık modu var ve içerisinde 4 switch bulunuyor. mavi siyah red brown switchler ekstra geliyor eğer tuş bozulursa yenisini takabiliyorsun. ben beğendim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı