Redragon K552 kumara RGB mi?

Alpah3er

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da yazan Redragon K552 kumara klavyenin YouTube'daki videolarını izlediğimde bazı videolarda Rainbow renkte bazı videolarda RGB renkte olduğunu gördüm. Bu klavyenin RGB versiyonunu da hiçbir internet sitesinde bulamadım. Acaba klavye üzerinden bir tuş yardımıyla mı RGB oluyor? Bilen bilgili bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim. Eğer aynı fiyat veya daha az bir fiyata klavye öneriniz varsa da yazarsanız iyi olur.

Başlıkta da yazan Redragon K552 kumara klavyenin YouTube'daki videolarını izlediğimde bazı videolarda Rainbow renkte bazı videolarda RGB renkte olduğunu gördüm. Bu klavyenin RGB versiyonunu da hiçbir internet sitesinde bulamadım. Acaba klavye üzerinden bir tuş yardımıyla mı RGB oluyor? Bilen bilgili bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim. Eğer aynı fiyat veya daha az bir fiyata klavye öneriniz varsa da yazarsanız iyi olur.
Kumara RGB stoklarda yok galiba. Bir önerim olacak switch tercihiniz nedir.

Kumara RGB stoklarda yok galiba. Bir önerim olacak Switch tercihiniz nedir?

Red Switch.

Bende var RGB, çeşit çeşit RGB modu var çok güzel, bayağı öneriliyordu almıştım.

Edit: Benimki rainbowmuş, kutusuna baktım yeni öğrendim.

Memnun musunuz? Ben.
Gamepower Warlock compact.
Ve.
Redragon k552.
Arasında kaldım. Ve hangisini almalıyım?
Beynim Gamepower kalbim Redragon diyor.

Son düzenleme:
Red Switch.

Memnun musunuz? Ben.
Gamepower Warlock compact.
Ve.
Redragon k552.
Arasında kaldım. Ve hangisini almalıyım?
Beynim Gamepower kalbim Redragon diyor.
3 ay önce aldım (red Switch) 10 dk kadar denedim, ilk kez mekanik aldığım için kullanmakta zorlandım fakat tasarımı, hissiyatı, rainbow ışıkları ve modları gerçekten çok hoş. Şuan kutusunda duruyor yeni bilgisayarımı aldığımda kullanmayı düşünüyorum.

İçinden ayrıca tuş sökme aparatı ve 4 farkli renkte 4 adet Switch çıkıyor. 400 tl ye almıştım 700 olmuş.

Son düzenleme:
3 ay önce aldım (red Switch) 10 dk kadar denedim, ilk kez mekanik aldığım için kullanmakta zorlandım fakat tasarımı, hissiyatı, Rainbow ışıkları ve modları gerçekten çok hoş. Şu an kutusunda duruyor yeni bilgisayarımı aldığımda kullanmayı düşünüyorum.

İçinden ayrıca tuş sökme aparatı ve 4 farkli renkte 4 adet Switch çıkıyor. 400 TL'ye almıştım 700 olmuş.

Sanırım beyaz renk RGB olanının stoka gelmesini bekleyeceğim.
Tabii fiyatlar artmazsa.

Kumara RGB stoklarda yok galiba. Bir önerim olacak switch tercihiniz nedir.
Hocam öneriniz nedir
Red switch

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı