Redragon K552-RGB %60 klavye alınır mı?

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda klavye arayışındayım. Fiyatı uygun olabileceği için %60 klavye alabilir miyim diye düşündüm. Sizce alınır mı?
Ayrıca bulduğum bu TKL klavye alınır mı?

Kaliteli duruyor ama bu kadar paraya blue switch belki rahatsız edebilir. Daha ucuz bir şey arıyorsan gerçek %60'lara bakabilirsin. Bunda numpad var çünkü 60 olmuyor.

Kaliteli duruyor ama bu kadar paraya blue switch belki rahatsız edebilir. Daha ucuz bir şey arıyorsan gerçek %60'lara bakabilirsin. Bunda numpad var çünkü 60 olmuyor.
Biliyorum hocam bu klavye %60 değil. Başlığı da farklı yazmıştım ama düzeltilirken böyle olmuş.

Bu klavye değmez bence hocam, Steelseries veya Razer Huntsman Mini alabilirsin.
Alınır. 1-2 yıldır kullanıyorum bayağı memnunum bazı insanlar yay sesi sorunu var diyorlardı ama bende çıkmadı sanırım şanslıyım.
HyperX Alloy Origins 60 alınabilir mi ? Veya %60 bildiğiniz güzel klavyeler var mıdır ?

Biliyorum hocam bu klavye %60 değil. Başlığı da farklı yazmıştım ama düzeltilirken böyle olmuş.

HyperX Alloy Origins 60 alınabilir mi ? Veya %60 bildiğiniz güzel klavyeler var mıdır ?
ZiyouLang t60 klavye kullanıyorum ben 500 liraya almıştım ama tam bir f/p ürünü. Ziyoulang markasının klavyelerine bakabilirsin bütçen fazla ise kaliteli yapıyorlar %60 klavyeleri.

Geri
Yukarı