Redragon K552 vs GamePower Warlock

Çin malı klavye alınmaz, GK-K83 alın.
2 Yıldır "Xiberia v10" kullaklığını ve "Motospeed v20" mousunu kullanıyorum bu 2 ürünüde 2 yıl önce GearBest'ten almıştım ve hiç bir şekilde sorun yaşamadım. Tabi bu başkalarının da yaşamayacağı anlamına gelmez ama ön yargılı olmak pek doğru değil.
Gamepower Warlock kullanıyorum, tuş hissiyatı 0 derecede, oyun oynarken arkadaşlarımı sürekli rahatsız ediyor Cherry MX olmayan mekanik klavyeye bulaşma ama redragon daha iyidir gamepower'a göre.
Hassasiyet konusunda çok geç mi algılıyor. Aktif olarak CS:GO oynamaktayım sıkıntısı olursa bulaşmam.

2 Yıldır "Xiberia v10" kullaklığını ve "Motospeed v20" mousunu kullanıyorum bu 2 ürünüde 2 yıl önce GearBest'ten almıştım ve hiç bir şekilde sorun yaşamadım. Tabi bu başkalarının da yaşamayacağı anlamına gelmez ama ön yargılı olmak pek doğru değil.

Hassasiyet konusunda çok geç mi algılıyor. Aktif olarak CS:GO oynamaktayım sıkıntısı olursa bulaşmam.

Motospeed gene daha iyidir diğerlerine göre ancak önyargılı yaklaşmanızda daha çok gayda var.
Düzenleme yapamıyorum gayda değil fayda olacak :D.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı