Redragon K552 vs Logitech G213

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma SSD'yi aldım. Şimdi artık geldi bu Rampage klavyesini değiştirmeyee, bu ikisi arasında kaldım. Şimdi multimedia tuşları var Logitech G203'te fakat, Redragon'da hiç yok. Şimdi şundan da korkuyorum, Redragon alsam Amazon'dan yurt dışı gelmeme riski veya gümrükte takılma ekstra bir şey çıkartır. Bundan korkuyorum, al işte ohoo Logitech G213 bu konuyu yazarken 600TL olmuş. Redragon K552 alsam, satıcı güvenilir mi yurt dışından alacağım için bir endişe var. Redragon'un fiyatı'da tahmini vergi falan varmış, toplam 522, 45TL tutuyor. Logitech G213 modelindede herkes şu takılı kalıyormuş şu böyle oluyormuş onu fark ettim. Bunları göz önünde tutarsak yardımcı olur musunuz? @messinicocugu @Sir Benjamin teknoloji kralları rica etsem konuma bakma şansınız var mı? :)

1658230442669.png

Son düzenleyen: Moderatör:
G213 güzel bir klavye değildi en son, K552 güzel klavye ezbere önerirdim.

O ama rainbow model, RGB modeli de var.

Redragon K552 bu yılın ilk 6 ayında en çok satılan mekanik klavye seçilmişti bayağı güzel klavye yabancı forumlarda 20-30 dolara böyle bir performans nasıl olabilir acaba neresi dandik diye tartışıyordu insanlar.

G213 kronik sıkıntılı membrane bakıyorsanız membrane klavey olan alloy Core FPS öneririm, bence en iyi membrane klavyelerden biri. Amazon'dan kampanyalara katılırsanız 340TL'ye geliyor. Çok iyi fiyat.

https://www.amazon.com.tr/HyperX-Origins-Mekanik-Gaming-HX-KB7RDX-US/dp/B07X3H1MJC?th=1&psc=1
Bunun dısında mekanik lazımsa garanti de önemli değilse:

Connectgamenin garanti konusunda iyi olmadığı ile ilgili şeyler okudum alırsanız sorumluluk size aittir.

Sharkoon klavye de öneririm.

g213 kronik sıkıntılı membrane bakıyorsanız membrane klavey olan alloy core fps öneririm, bence en iyi membrane klavyelerden biri. amazondan kampanyalara katılırsanız 340tlye geliyor. Çok iyi fiyat.

bunun dısında mekanik lazımsa garanti de önemli değilse:

connectgamenin garanti konusunda iyi olmadığı ile ilgili şeyler okudum alırsanız sorumluluk size aittir.

Sharkoon klavye de öneririm.
Hocam şimdi benim aradığım g2 makro tuşlarının olması,RGB olması,yazılımı olması ve multimedya tuşlarının olmasıdır.Şöyle söylentiler aldım bu fiyata membrane değmez,mekanik al dediler.Bir öneriniz var mıdır?

K551 RGB kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Attığınız ekran görüntüsünde gönderen Amazon, o yüzden bir sorun olacağını sanmam.

Hocam şimdi benim aradığım g2 makro tuşlarının olması,RGB olması,yazılımı olması ve multimedya tuşlarının olmasıdır.Şöyle söylentiler aldım bu fiyata membrane değmez,mekanik al dediler.Bir öneriniz var mıdır?
@DTB Hocam bu mesajım için hangi klavyeyi önerirsiniz bütçe 550.

Geri
Yukarı