Redragon K555 Indrah İncelemesi

Redragon K555 ve K555-1 arasında ne farklar var? İkisi de hotswapple mı? Kendi sitesinde K555-1 olarak bir model görünmemekte.
Birisi düz enter tuşu kullanıyor diğeri büyük enter.
Bu uygun fiyatlı klavye dünyası çok kötü durumda. Ürünler hakkında bilgi edinmek ve kalitelerini anlamak zor. Güncel yorumlarınızı alabilir miyim? Keşke bunun yerine başka bir model alsaydım dediniz mi?
Ben alalı 4 ay oldu K555 Mükemmel bir klavye. Switchler değişebilir modlar için ekstra yazılıma gerek yok. Outemu blue switch kullanılmış. Fazla sesli diyenler var ama bence gayet çok hoş. Sadece bazı tuşlarda azda olsa yay sesi duyulabiliyor onun dışında sıfır sıkıntı. Gövdesi ve yapısı çok sağlam RGB modlar doyurucu ve modlar arasında çok çeşitlilik var parlaklık ve hareketlerin hızlarını ayarlayabiliyorsun.

Ben alalı 4 ay oldu K555 Mükemmel bir klavye. Switchler değişebilir modlar için ekstra yazılıma gerek yok. Outemu blue switch kullanılmış. Fazla sesli diyenler var ama bence gayet çok hoş. Sadece bazı tuşlarda azda olsa yay sesi duyulabiliyor onun dışında sıfır sıkıntı. Gövdesi ve yapısı çok sağlam RGB modlar doyurucu ve modlar arasında çok çeşitlilik var parlaklık ve hareketlerin hızlarını ayarlayabiliyorsun.
Arkadaşlar bu klavyenin yazılımı var ancak sadece RGB vb şeyler için basit bir yazılım. Hz ayarları gibi ayarlar yok. Not defterimde bulursam sizle paylaşacağım.

----------*******Arkadaşlar bu klavyenin yazılımı var ancak sadece RGB vb şeyler için basit bir yazılım. Hz ayarları gibi ayarlar yok. Not defterimde bulursam sizle paylaşacağım.
Hız ayarları var aydınlatmaların hareket hızlarını düşürüp yükseltebiliyorsun. FN+ + - Tuşlarına basarak değiştiriliyor.

Tüh be. Değişik fikirlerim vardı. 😔 K553 için türkçe yama tarzı bir şey yaptım, K552'de de çalıştı.😀 Indrah'ta yazılım olsaydı onda da denerdik.
Klavyeyi yeni aldım internette az bi araştırma yaptım k582'nin yazılımı çalışıyor bu klavyede denemek istersen sitesinden indirebilirsin.

Dün sipariş ettim k555. İnceden ogre aldım geçen cuma indiriminden biraz acele ettim klavyem bozulunca, fakat kronik sorunlu yorumlar okuyunca iade ettim hiç açmadan yine dün. Bu modelin red switch olanı yok, k552 düşündüm başta. Fakat o da rainbow, bileklik destekli almak istedim bir de.
Bu klavyeden yedek switch çıkıyor mu, değişiyor mu k552 gibi?

Makro tuslari nasil ayarlaniyor acaba

16638039265812423791199648937197.jpg

Dosya Ekleri

• 16638041460713078506563261391479.jpg
    16638041460713078506563261391479.jpg
    180,5 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı