Redragon K565R-1 Rudra alınır mı?

Bütçe
800
O zaman geçmiş olsun hocam muhtemelen berbat birşey alacaksınız. Magic refiner alıp keycaplerini değiştirmek bile daha iyi bir tercih olur.
peki bişey soracağım ingilizce klavyede tükçedeki bazı tuşlar yok yanlarında farklı tuşlar var mesela türkçe klavyede p tuşundan sonraki iki tuş ğ ve ü %60 klavyede ki p tuşundan sonraki iki tuş ğ ve ü olarak kullanılırmı bilgisayardan türkçe klavyeye alsam ayarı bide klavyede yön tuşları yok ihtiyacımız olura kullanabileceğimiz bi seçenek sunuyormu

peki bişey soracağım ingilizce klavyede tükçedeki bazı tuşlar yok yanlarında farklı tuşlar var mesela türkçe klavyede p tuşundan sonraki iki tuş ğ ve ü %60 klavyede ki p tuşundan sonraki iki tuş ğ ve ü olarak kullanılırmı bilgisayardan türkçe klavyeye alsam ayarı
Hocam zaten ingilizce klavyede gözüken örneğin , . gibi tuşlar ö ç falan oluyor. Sen Türkçe kullanırsan klavye ingilizce ise normalde TRde olması gereken yerlere basarsan normalce kullanırsın. Benim HP Omen Encoder'da UK dizilimli fakat rahatça kullanabiliyorum.

Hocam zaten ingilizce klavyede gözüken örneğin , . gibi tuşlar ö ç falan oluyor. Sen Türkçe kullanırsan klavye ingilizce ise normalde TRde olması gereken yerlere basarsan normalce kullanırsın. Benim HP Omen Encoder'da UK dizilimli fakat rahatça kullanabiliyorum.
anladım galiba sizin attığınız klavyeyi alıcam ancak yön tuşlarını nasıl hallediyorsunuz kaç gün içinde gelmişti sizinki en az 1 ay beklerim diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı