Redragon K565R-1 Rudra alınır mı?

Hocam konudan bağımsız olarak oyun kulaklığı bölümünde klavyemi tartışıyoruz, yoksa benim uykum mu fazla geldi.
Konu yanlış bölüme açılmış. Konu sahibi klavye linki bırakmış. Ve tuşlarda silinme olur mu diye sormuş yani garanti klavye :D

Bende yanlışlıkla açtığım konuyu yanlış yerde açtım. Büyük ihtimalle düzeltirler. Bu konuyu onaylayan moderatörün de uykusu gelmiştir fark etmemiştir normal :D
1680917984988.png

Siz yine kullanmıyormuşsunuz. Ben gün içinde aşırı fazla kullanıyorum. Bundan dolayı vazgeçtim. Siz öyle basit şeyler için kullanıyorsanız düşünmeyin.

Siz yine önerin hocam konu sahibi döner bize.
Hocam en sessiz ve yumuşak basım içjn hangisini alayım? Aile evindeyim çok ses çıkıyor. Bir ara rampage blue switch klavye vardı çıt çıt cıt çok ses geliyordu satmıştım. Bazıları yellow bazıları red diyor en ama en sessiz ve yumuşak basım hangisidir?

Eğer bu bütçeniz varsa AOC klavyeleri vardı, iyi olduğunu söyleyemem.

Eğer benim gibi %60 klavye kullanabilirim diyorsanız, bütçenize Magic Refiner gibi modeller var. Normalde diğer klavyelerde var ama kaliteli ve uzun ömürlü olacağını sanmam. TKL %60 yurtdısından en uygun Magic Refiner markası var.

Hocam en sessiz ve yumuşak basım içjn hangisini alayım? Aile evindeyim çok ses çıkıyor. Bir ara rampage blue switch klavye vardı çıt çıt cıt çok ses geliyordu satmıştım. Bazıları yellow bazıları red diyor en ama en sessiz ve yumuşak basım hangisidir?

Eğer bu bütçeniz varsa AOC klavyeleri vardı, iyi olduğunu söyleyemem.

Eğer benim gibi %60 klavye kullanabilirim diyorsanız, bütçenize Magic Refiner gibi modeller var. Normalde diğer klavyelerde var ama kaliteli ve uzun ömürlü olacağını sanmam. TKL %60 yurtdısından en uygun Magic Refiner markası var.
Hocam MK61 için şuan da red ve brown öneririm. Ben olsam brown seçerdim. Size bir video bırakayım kendim çektim. En solda ki üst ve altlı switchler red, orta blue, sağ üst ise brown. Red daha tiz bir sese sahip ve geri tepkimesi yok yani bastığın anda işliyor, brown ise ses olarak daha tok ve basarken bastığını hissediyorsun cidden. Benim tercihim browndan yana olurdu. Yakında K835 eve gelecek, red geliyor, brown'u test ettiğim için üzgünüm :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur. Reddragon K512 kullanıyorum, boşlukta yay sesi sorunu var. Çıkartıp taktığında düzeliyor, bir süreden sonra tekrar oluyor. Membrane kullandığım için pek memnun olduğumu söyliyemeyeceğim, her türlü mekanik daha iyi.
Ben hiç çıkarmadım başta çok fazla ses geliyordu sonra ses azaldı 2-3 ay içinde şu an hiç ses gelmiyor diyebilirim. Shiva K512.

Yay sesi hakkında şunu söyleyeyim, evet yay sesi oluyor, olmuyor değil. 5 6 tuşta yay sesi var fakat cok rahatsız olmuyorum kulaklık olduğu için.

Güzel bir klavye öneriliyor. Yalnız yay sesi geliyor redragon klavyelerde öncelikle bunu belirtelim. Bütçeniz nedir? Aynı fiyata Logitech K835, Amazondan Magic-Refiner gibi markaların da klavyeleri var. Tabii onlar %60 ve TKL. Bir çok klavye aslında böyle olmaya başladı düşük bütçede.
Bütçem maximum 700 TL.
Hocam aslında hiç kullanmıyorum denilebilir. Mesela metin yazdığımda geri gelmek için yön tuşunu kullanıyorum. FN ile gelebilirim ama sağ sol ters yerde bilemiyorum. Bu bütçede iyi bir şey yok ki..

Konu sahibi %60 istiyorsa alternatif öneririm.
Önerilerinizi bekliyorum hocam.
Hocam konudan bağımsız olarak oyun kulaklığı bölümünde klavyemi tartışıyoruz, yoksa benim uykum mu fazla geldi.
Gece 4'te açmıştım konuyu, yanlışlıkla kulaklık konusunu seçmişim. Kusura bakmayın hocam.

Bütçem maximum 700 TL.

Önerilerinizi bekliyorum hocam.

Gece 4'te açmıştım konuyu, yanlışlıkla kulaklık konusunu seçmişim. Kusura bakmayın hocam.

Yukarıda attığım magic refiner klavyeye bakabilirsiniz.

Bakın hocam altını çizerek söylüyorum altındaki attığım klavyeyi sakın almayın. Sebebi ise, 2-3 ay sonra tuşları basılı kalıyor kesinlikle önermem ve cidden çok ama çok yay sesi var ben bile sinir oldum.

E-Yoosoo markasını bir yerden görmüştüm. İncelemelerine bakarak tercih edilebilir, kaliteli markaya benziyor.

Yukarıda attığım magic refiner klavyeye bakabilirsiniz.

Bakın hocam altını çizerek söylüyorum altındaki attığım klavyeyi sakın almayın. Sebebi ise, 2-3 ay sonra tuşları basılı kalıyor kesinlikle önermem ve cidden çok ama çok yay sesi var ben bile sinir oldum.

E-Yoosoo markasını bir yerden görmüştüm. İncelemelerine bakarak tercih edilebilir, kaliteli markaya benziyor.

Attığınız magic refiner tarzı %60 yurt dışından gelen tarzı klavyeler çok uzun ömürlü olmuyor diye biliyorum aldıktan 1 2 ay sonra bozuldu diyenler olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı