Redragon K565R-1 Rudra alınır mı?

Güzel bir klavye öneriliyor. Yalnız yay sesi geliyor redragon klavyelerde öncelikle bunu belirtelim. Bütçeniz nedir? Aynı fiyata Logitech K835, Amazondan Magic-Refiner gibi markaların da klavyeleri var. Tabii onlar %60 ve TKL. Bir çok klavye aslında böyle olmaya başladı düşük bütçede.

Güzel bir klavye öneriliyor. Yalnız yay sesi geliyor redragon klavyelerde öncelikle bunu belirtelim. Bütçeniz nedir? Aynı fiyata Logitech K835, Amazondan Magic-Refiner gibi markaların da klavyeleri var. Tabii onlar %60 ve TKL. Bir çok klavye aslında böyle olmaya başladı düşük bütçede.
Doğrudur. Reddragon K512 kullanıyorum, boşlukta yay sesi sorunu var. Çıkartıp taktığında düzeliyor, bir süreden sonra tekrar oluyor. Membrane kullandığım için pek memnun olduğumu söyliyemeyeceğim, her türlü mekanik daha iyi.

Doğrudur. Reddragon K512 kullanıyorum, boşlukta yay sesi sorunu var. Çıkartıp taktığında düzeliyor, bir süreden sonra tekrar oluyor. Membrane kullandığım için pek memnun olduğumu söyliyemeyeceğim, her türlü mekanik daha iyi.
Sizin bir de membran klavyede geliyor. Mekanik de daha da kötüdür. Arkadaşım da Redragon K568 kullanıyor ondan da geliyormuş.

Siz ne yaptınız klavye işini? Yine bu bütçede klavye arıyordunuz sanırsam.

Para yatsın MK61 almaya karar verdim hocam ya. Yön tuşlarını kullanıyorum ama alışmam gerekecek..
Şimdiden hayırlı olsun hocam. Yön tuşlarını ne kadar kullanıyorsunuz? Gün içinde benim en çok kullandığım tuşlardan olduğu için ben MK61'den vazgeçtim.

Bahsettiğim amazonda ki klavyeler;

Amazon 1
Amazon 2

Logitech K835

Son düzenleme:
Redragon markası Çin'in kaliteli markalarından biri. Arkadaşım 2016'dan beri hala sorunsuz Redragon Kumara K552 kullanıyor. Tek bir sorun çıkmadı bu güne kadar. Ufak tefek fiyatı ucuz tutmak için malzeme kalitesinden ödün verebiliyorlar ama onun dışında üzmez.

Şimdiden hayırlı olsun hocam. Yön tuşlarını ne kadar kullanıyorsunuz? Gün içinde benim en çok kullandığım tuşlardan olduğu için ben MK61'den vazgeçtim. Yine siz bu bütçelerde neler bakıyorunuz belki arkadaşa fikir olur.
Hocam aslında hiç kullanmıyorum denilebilir. Mesela metin yazdığımda geri gelmek için yön tuşunu kullanıyorum. FN ile gelebilirim ama sağ sol ters yerde bilemiyorum. Bu bütçede iyi bir şey yok ki..

Konu sahibi %60 istiyorsa alternatif öneririm.

Hocam aslında hiç kullanmıyorum denilebilir. Mesela metin yazdığımda geri gelmek için yön tuşunu kullanıyorum. FN ile gelebilirim ama sağ sol ters yerde bilemiyorum. Bu bütçede iyi bir şey yok ki..

Konu sahibi %60 istiyorsa alternatif öneririm.
Siz yine kullanmıyormuşsunuz. Ben gün içinde aşırı fazla kullanıyorum. Bundan dolayı vazgeçtim. Siz öyle basit şeyler için kullanıyorsanız düşünmeyin.

Siz yine önerin hocam konu sahibi döner bize.

Geri
Yukarı