Redragon K568 Dark Avenger RGB Red Switch alınır mı?

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhaba,

Inventus'un sattığı Redragon Dark Avenger red switch RGB klavye 420 TL'ye alınır mı? Kullananların yorumunu almak isterim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun yerine gidip kaliteli membran al desem yeridir. Mekanik mekanik diye metal yığını almanın manası yok.

Ben şahsen böyle düşünmüyorum. Elimde Warlock Compact kırmızı anahtar var. Birkaç modifikasyon yaptım. İnanılmaz bir deneyim yaşattı bana. 2 sene olacak, gerçekten membrandan çok farklı oluyor. Kaliteli mekanik hissiyatını yakalabiliyorum.

Onun yerine gidip kaliteli membran al desem yeridir. Mekanik mekanik diye metal yığını almanın manası yok.

Her yerde müthiş denen klavye için gördüğüm en sert yorum oldu bu. :D Tam sipariş verecektim tekrar araştırayım dedim ve bu yorumu gördüm yine kafa karışıklığı ile karşı karşıya kaldım. Herkes mebrana yüksek pare vereceğinize mekanik alın derken :/

Ne alacaz ya çorba oldu kafam :D

Her yerde müthiş denen klavye için gördüğüm en sert yorum oldu bu. :D Tam sipariş verecektim tekrar araştırayım dedim ve bu yorumu gördüm yine kafa karışıklığı ile karşı karşıya kaldım. Herkes mebrana yüksek pare vereceğinize mekanik alın derken :/

Ne alacaz ya çorba oldu kafam :D
Yani bence ikinci el bakman iyi olabilir. Ben onu sattım 470TL ye HyperX Alloy FPS aldım. Sıfırdan farksızdı yani. İkinci el temiz ürünler bulabiliyorsun.

Geri
Yukarı