Redragon K568 Dark Avenger Switch'leri çıkarılabiliyor mu?

Linkteki versiyon zaten blue switch. Türkiye'ye yeni gelen K552-2 modelinden mi bahsediyorsunuz?
Yeni gelenden bahsetmiyorum hocam, K552-2 değil Kumara versiyonunun kırmızı switch modeline sahibim. Tuşları çıkabiliyor, sorun olmuyor. Kutu içeriğinde aparat da var hatta.

Yeni gelenden bahsetmiyorum hocam, K552-2 değil Kumara versiyonunun kırmızı switch modeline sahibim. Tuşları çıkabiliyor, sorun olmuyor. Kutu içeriğinde aparat da var hatta.
Evet benim de bahsettiğim model bu. Bu modelde çıkabiliyor olması lazım. Bende blue switchli eski versiyonu var ve switchler çıkmıyor. Hot-swap değil.

Hocam bunu gördüğüm iyi oldu. Bunu alacağım. Zaten blue switchden korkuyordum biraz. Link atabilir misiniz?

Kumara versiyonu daha ucuz zaten, bunu alabilirsiniz hocam.

Kumara versiyonu daha ucuz zaten, bunu alabilirsiniz hocam.
Hocam full RGB olanı ne kadar?

Hocam sizinki Rainbow galiba. Renklerden memnun musunuz? Ayrıca attığınız linkte K552-R yazıyor?
R demek rainbow demek hocam, ben çok memnunum. Işıklandırma benim için pek önemli değil ve bir sürü efekt modu var, size attığım linkteki tuş çıkarma aparatı ve yedek switch olan model.

Geri
Yukarı