Redragon K568 klavyeden yay sesi geliyor

Yapmaya karar verdim ama klavyeye zarar verir diye korkuyorum. Alalı daha 1 ay olmadı sıfır ürün bilemedim şimdi gress yağ önerilmiyor ama bilmiyorum. Ama kanser de etmiyor değil bütün tuşlarında yay sesi var hepsinde.

Hocam siz Switch'leri sokup içindeki yayları yaglayacaksin zaten bir eikinti olmaz . Bende K552 aldığım gün modladim tabii çok eskide kaldı da şimdi RK84 aldım gelir gelmez onu da maodlayacagim.

Hocam siz Switch'leri sokup içindeki yayları yaglayacaksin zaten bir eikinti olmaz . Bende K552 aldığım gün modladim tabii çok eskide kaldı da şimdi RK84 aldım gelir gelmez onu da maodlayacagim.
Hocam yeni konu açmıştım orada videosu da var oraya geçelim.

Hocam siz Switch'leri sokup içindeki yayları yaglayacaksin zaten bir eikinti olmaz. Bende K552 aldığım gün modladim tabii çok eskide kaldı da şimdi RK84 aldım gelir gelmez onu da maodlayacagim.

Hocam Switch'leri cikarmak değil de pipet yardımıyla sadece içine püskürtsem nasıl olur? Berbat edeceğim gibi geliyor

Son düzenleme:
Hocam bu aralar zamanim olmuyor maalesef okul ve islerden dlayi.
anladım hocam kolay gelsin.
Benim klavye de bu şekilde videoda pek ses duyulmamış ama hepsinde çok fazla var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam kolay gelsin.
Benim klavye de bu şekilde videoda pek ses duyulmamış ama hepsinde çok fazla var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

hocam bütün videolarınızı izledim :D

Acaba o-ring alsam ne kadar iş görür hocam ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

Geri
Yukarı