Redragon K580 VA'ta vs K586

Equ777

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Bu iki klavyeden birini almak istiyorum siz hangisini önerirsiniz K586 hakkında pek bir inceleme videosu vs. yok ondan size sormak istedim 1000 TL civarında önerebileceğiniz başka klavye var mı?

K580.

K586.

K586 makro fazlalığı, bilek desteği, optik switch kullanması gibi yönleriyle K580'in bir üst seviyesi. Aradaki fiyat farkı çok yok değer mi değmez mi ona da bir şey diyemeyeceğim lakin saydığım özellikler sizin için gerekli değilse K580 VATA da iyi klavyedir.

%60 klavye olur mu?
olabilir

K586 makro fazlalığı, bilek desteği, optik Switch kullanması gibi yönleriyle K580'in bir üst seviyesi. Aradaki fiyat farkı çok yok değer mi değmez mi ona da bir şey diyemeyeceğim lakin saydığım özellikler sizin için gerekli değilse K580 VA'ta da iyi klavyedir.

Bilek desteği hiç kullanmadım zaten optik Switch çok iyi bir şey mi pek bir bilgim yok Switch'ler klavyeler hakkında.

Bilek desteği hiç kullanmadım zaten optik Switch çok iyi bir şey mi pek bir bilgim yok Switch'ler klavyeler hakkında.
Optik switchi aşağıya linkini koyduğum konuda arkadaş gayet güzel açıklamış. Tercih artık size kalmış.
Ben şu klavyeyi de öneririm.

olabilir

Geri
Yukarı