Redragon K350 Draconic vs Redragon K580 Vata

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Önceki sorularımın birinde Redragon Kumara almayı düşünüyordum. Fakat Rainbow olduğu için vazgeçtim. Onun yerine bu iki klavyeden birini almayı düşünüyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız? Sizce artı ve eksileri neler? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir klavye istediğinize bağlı biri %60 diğeri full klavye K530 Dragonic Bluetooth da çalışabiliyor.
K530 Dragonic Sinerji'de 560 TL'ydi şimdi baktım bitmiş diğer sitelerde çok pahalı.

Nasıl bir klavye istediğinize bağlı biri %60 diğeri Full klavye K530 dragonic Bluetooth da çalışabiliyor.
K530 dragonic Sinerji'de 560 TL'ydi şimdi baktım bitmiş diğer sitelerde çok pahalı.

Teşekkürler. Peki ben bu iki klavyeden birine HyperX pudding keycaplerden taksam tam uyar mı?

K350 biraz pahalı değil mi? Ben sadece karşılaştırmak için sormuştum. Artı ve eksilerini öğrenmek için.

Güzel klavye ama maalesef tek beyaz ışık var. Connectgame'de 600TL'ye bulunabiliyor isterseniz.

Güzel klavye ama maalesef tek beyaz ışık var. Connectgame'de 600TL'ye bulunabiliyor isterseniz.
Önerdiğiniz klavyenin daha ucuzunu N11'de buldum:
Yurt dışında çok popülerdi, connectgame sayesinde Türkiye'ye geldi.

Kablosuz bağlantı oluyor mu peki? Merak ettim.

Geri
Yukarı