Redragon K350 Draconic vs Redragon K580 Vata

En cok elestirilen yonlerinden biri stabler diger keycaplerin kalitesizligi keychron icin. Kalitesiz derken after market keycaplere kiyasla tabiki.
Stok ve after market'i karşılaştırmak saçmalık olur. Tabi Türkiye'de HyperX'den başka Keycaps yok denecek kadar az.

Stok ve after market'i karşılaştırmak saçmalık olur. Tabi Türkiye'de HyperX'den başka Keycaps yok denecek kadar az.
Gayet kaliteli diyordun onceki mesajinda ama. Eger herhangi dogru duzgun kanalin bir review videosunu izlersen anlarsin kalitesizden neyin kastedildigini. Aliexpresten alinacak cogu 20-30$lik keycap cok daha iyi stok keycaplerden.

Gayet kaliteli diyordun onceki mesajinda ama. Eger herhangi dogru duzgun kanalin bir review videosunu izlersen anlarsin kalitesizden neyin kastedildigini. Aliexpresten alinacak cogu 20-30$lik keycap cok daha iyi stok keycaplerden.
Dediğim gibi stok ve after market karşılaştırmak saçma olur ve evet haklısın after market keycap'ler daha kaliteli. Stok olarak güzel bir keycap'lere sahip olduğunu söylemek istiyorum.

Bİşey sorcam keycap önerebilir misiniz? Ben bulamadım da.
Keycaps'e ihtiyacın yok, ezberlediysen zaten rahat edersin. Eğer yurt dışı düşünürsen Alternatif %60.

Keycaps'e ihtiyacın yok, ezberlediysen zaten rahat edersin. Eğer yurt dışı düşünürsen alternatif %60.

Önerileriniz için sağ olun. Ürün bana pahalı gelir klavye ve mousenin yanında sistemde toplayacağım için önerdiğiniz klavye bana yetecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı