Redragon K617 Fizz alınır mı?

Arkadaşlar güncel olsun diye belirtmek için yazıyorum. Klavyeyi alalı 4 - 5 ay gibi bir zaman oldu almayı düşünenler için. Bir kere temizledim. Temizleme kısmı aşırı basitti o konuda içiniz rahat olsun. Klavyenin plastik olduğunu yazmışsınız ben bunu okuyana kadar umursamamıştım. Açıkçası sizde takılmayın bayağı sağlam plastik çünkü tuşları ve tuşların açıları da gayet güzel dizayn edilmiş. RGB özelliğide çok başarılı tek dezavantajı küçük olması ki bana sorarsanız bu rekabetçi oyunlarda farklı bir hissiyat veriyor ve alıştığınızda kullanması çok da zor olmuyor kesinlikle tavsiye ederim merak ettiğiniz başka bir şey olursa sorabilirsiniz.

Arkadaşlar güncel olsun diye belirtmek için yazıyorum. Klavyeyi alalı 4 - 5 ay gibi bir zaman oldu almayı düşünenler için. Bir kere temizledim. Temizleme kısmı aşırı basitti o konuda içiniz rahat olsun. Klavyenin plastik olduğunu yazmışsınız ben bunu okuyana kadar umursamamıştım. Açıkçası sizde takılmayın bayağı sağlam plastik çünkü tuşları ve tuşların açıları da gayet güzel dizayn edilmiş. RGB özelliğide çok başarılı tek dezavantajı küçük olması ki bana sorarsanız bu rekabetçi oyunlarda farklı bir hissiyat veriyor ve alıştığınızda kullanması çok da zor olmuyor kesinlikle tavsiye ederim merak ettiğiniz başka bir şey olursa sorabilirsiniz.
Hâlâ kullanıyor musunuz hocam, bir sorun oldu mu ?

Hâlâ kullanıyor musunuz hocam, bir sorun oldu mu?

Hala kullanıyorum hocam sapasağlam çalışıyor hiçbir sorunu yok ayrıca yukarıda klavyenin uygulamasından bahsetmemişim arayüzü ve ayarları gayet kullanışlı indirmeside basit tavsiye ederim.(çoğu yerde yay sesi yazmışlar anlamıyorumki bunu yazan arkadaşlar klavyeye kulağını koyup dinliyor galiba)

Hala kullanıyorum hocam sapasağlam çalışıyor hiçbir sorunu yok ayrıca yukarıda klavyenin uygulamasından bahsetmemişim arayüzü ve ayarları gayet kullanışlı indirmeside basit tavsiye ederim.(çoğu yerde yay sesi yazmışlar anlamıyorum ki bunu yazan arkadaşlar klavyeye kulağını koyup dinliyor galiba)

Hocam alalı kaç ay oldu almayı düşünüyorum sağlam ise 1250TL Trendyol'da sence almalı mıyım beni uzun süre götürürmü.

Hocam alalı kaç ay oldu almayı düşünüyorum sağlam ise 1250TL Trendyol'da sence alınır mı? Beni uzun süre götürürmü.
Hocam ben ve 3 arkadaşım daha satın aldık gayet güzel 4-5 aydır kullanan arkadaşım var hiç sorun yaşamadı bazen 1K civarına düşüyor onu bekleyebilirsin.

< ve , tuşları çalışmıyordu ama Redragon yazılımından kaynaklanıyormuş...
Aynı sorunu olan varsa uygulamadan varsayılan ayarlara sıfırlayın ve uygulama klasöründen Update'i açın sorun düzelecek, uygulamayı açarsanız tekrar gidiyor.

1717740612395.png

< Ve, tuşları çalışmıyordu ama Redragon yazılımından kaynaklanıyormuş...
Aynı sorunu olan varsa uygulamadan varsayılan ayarlara sıfırlayın ve uygulama klasöründen Update'i açın sorun düzelecek, uygulamayı açarsanız tekrar gidiyor.

1717740612395.png

Switchleri çıkarmak da zor ben sorunu çözmeye çalışırken bu 2 tuşu çıkardım ama çöp oldu ikisi de, iyi ki yanında 4 switch yedek geliyor. Bunların dışında bir sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı