Redragon K617 Fizz driverı çalışmıyor

EmreKistaken

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben yaklaşık 1.5 ay önce Redragon K617 Fizz satın aldım. Ürün elime ulaştığında K631'in driverını yanlışlıkla kurduğumu fark ettim o günden bugüne driverını silip doğru olanı yüklememe rağmen kendi uygulamasında hala RGB'sini değiştiremiyorum ve bazı tuşlar klavyelerin tuş farkından kaynaklı çalışmıyor (K631 %65'lik K617 ise %60'lık TKL bir klavye) bunun için yabancı forumlara vs. baktım fakat çözüm bulamadım yardımcı olabilecek bilgili birisi var mı?

Hocam bu mesaja bi ifade birakın bi arkadasıma danışıp geliyorum ki konuyu kaybetmiyim

Hocam sorunu garip şekilde geçte olsa çözdüm çözümü şu şekilde eski indirilen yanlış driverı silip yerine yenisi kurulduktan sonra dosya konumu açılıp Update isimli dosyayı çalıştırırsanız klavye düzeliyormuş gerçekten bu kadar uzun süredir canımı sıkan bir olayı bu kadar tesadüfi çözmem komik oldu umarım bunu yaşayan başka kişilere yardımcı olur

resim_2023-05-27_195546781.png

Hocam bu mesaja bir ifade birakın bir arkadasıma danışıp geliyorum ki konuyu kaybet miyim?

Bende arkadaşın cevap vermesini bekliyodum çözmenize sevindim 😄

Sizden vir şey isteyebilirmiyim

Bende tam bu klavyeyi almayı planlıyorumda bir kaç tane fotoğraf atma imkanınız varmı

bendeki red switch takılı olan model
klavyenin güzel yanları şöyle
-klavyenin rgb ışıklandırmaları parlak (fotoğraf ve videolarda bu kadar net gözükmüyor)
-switchlerin ses ve hissiyatı çok güzel
-klavye çok hafif plastik olması gözünü korkutmasın malzemesi çok kaliteli
-klavyenin spacebar shift ve enter gibi tuşlarının stabilizerları başarılı
-ayaklarında kullanılan plastik gayet kaliteli kırılacak gibi duruyordu ama gerçekten sağlam ve kaydırmama konusunda gayet başarılı

ben yaklaşık 922tl ye amazon almanyadan aldım yaklaşık 1.5 hafta içinde elime ulaştı

Son olarak şu video merakınızı giderebilir
20230527_200943.jpg20230527_200857.jpgrn_image_picker_lib_temp_9499f4d2-dffb-4f97-b7e1-8ef5729fc56f.jpg

konuyu kilitleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı