Redragon K621 Horus nasıldır?

Tabii hocam zaten G915 klonu olduğu için onun kadar kaliteli olmasını beklemiyorum malum kendisi vergiler falan hariç 180 dolarlardan başlarken bu redragon vergiler ve kargo dahil 75 dolar. Fakat sorum 75 dolara daha iyi bir alternatif var mıdır? RGB parlaklığı vs. g915 den daha iyi, dongleyi de yakın tutarım o sorun değil. Bir de kahverengi switch olanını alacağım biliyorsanız önerir misiniz yoksa gidip red switch mi alayım? Siz bayağı bir klavye denemişsiniz sanırım da o yüzden merak ediyorum.
Su siralar AK820 Pro kullaniyorum, eger low profile aramiyorsaniz tavsiye ederim. Switchleri lubelu olarak geliyor. Malzeme kalitesi inanilmaz guzel. Tus basliklari PBT. Sesi ve hissiyati tek kelimeyle mukemmel. Form faktor olarak TKL'den daha iyi oldugunu dusunuyorum. 45.5$'a almistim ancak su anda ne kadar bilmiyorum. 75$ bile eder benim gozumde.

Illa ki low profile istiyorsaniz Deathstalker V2 Pro tavsiye ederim. TKL versiyonunu kullaniyorum ancak fiyati normaline gore hayli yuksek. Ancak 5000TL'ye daha iyi LP ve kablosuz bir klavye bulabileceginizi sanmam. Razer DeathStalker V2 Pro RGB Red Switch İngilizce Kablosuz Gaming Klavye (RZ03-04360100-R3M1)

75$ ve low profile olarak bildigim baska bir klavye yok malesef.

Su siralar AK820 Pro kullanıyorum, eger Low profile aramiyorsaniz tavsiye ederim. Switch'leri lubelu olarak geliyor. Malzeme kalitesi inanilmaz guzel. Tus basliklari PBT. Sesi ve hissiyati tek kelimeyle mukemmel. Form faktor olarak TKL'den daha iyi oldugunu dusunuyorum. 45.5$'a almistim ancak su anda ne kadar bilmiyorum. 75$ bile eder benim gozumde.

İllaki Low profile istiyorsaniz deathstalker V2 Pro tavsiye ederim. TKL versiyonunu kullanıyorum ancak fiyati normaline gore hayli yuksek. Ancak 5000TL'ye daha iyi LP ve kablosuz bir klavye bulabileceginizi sanmam. Razer DeathStalker V2 Pro RGB Red Switch İngilizce Kablosuz Gaming Klavye (RZ03-04360100-R3M1)

75$ ve Low profile olarak bildigim baska bir klavye yok maalesef.

Razer deathstalker V2 Pro çok mantıklı aslında hocam soundbarım ve klavyemde Razer ve siyah renk fakan bilemedim. Işıkları çok düşük renkte, sesi yok gibi bir şey ( o klavye sesinin olması hoşuma gidiyor ) bir de pahalı açıkçası ama kaliteli midir bilmiyorum.

Su siralar AK820 Pro kullaniyorum, eger low profile aramiyorsaniz tavsiye ederim. Switchleri lubelu olarak geliyor. Malzeme kalitesi inanilmaz guzel. Tus basliklari PBT. Sesi ve hissiyati tek kelimeyle mukemmel. Form faktor olarak TKL'den daha iyi oldugunu dusunuyorum. 45.5$'a almistim ancak su anda ne kadar bilmiyorum. 75$ bile eder benim gozumde.

Illa ki low profile istiyorsaniz Deathstalker V2 Pro tavsiye ederim. TKL versiyonunu kullaniyorum ancak fiyati normaline gore hayli yuksek. Ancak 5000TL'ye daha iyi LP ve kablosuz bir klavye bulabileceginizi sanmam. Razer DeathStalker V2 Pro RGB Red Switch İngilizce Kablosuz Gaming Klavye (RZ03-04360100-R3M1)

75$ ve low profile olarak bildigim baska bir klavye yok malesef.
Siz derseniz ki bu redragon kalitelidir alacağım. Bende iBlancod YK830 White switch klavye var onu satacağım da artık bi low profile denemek istiyorum açıkçası.

Razer deathstalker V2 Pro çok mantıklı aslında hocam soundbarım ve klavyemde Razer ve siyah renk fakan bilemedim. Işıkları çok düşük renkte, sesi yok gibi bir şey ( o klavye sesinin olması hoşuma gidiyor ) bir de pahalı açıkçası ama kaliteli midir bilmiyorum.

Siz derseniz ki bu redragon kalitelidir alacağım. Bende iBlancod YK830 White switch klavye var onu satacağım da artık bi low profile denemek istiyorum açıkçası.
Çok kullanamadım açıkçası. G915 TKL'ye geçtim aldıktan hemen sonra. Fiyatına göre iyidir ama bütçeniz yetiyorsa Deathstalker V2 Pro'yu daha çok öneririm.

Çok kullanamadım açıkçası. G915 TKL'ye geçtim aldıktan hemen sonra. Fiyatına göre iyidir ama bütçeniz yetiyorsa Deathstalker V2 Pro'yu daha çok öneririm.
Teşekkürler hocam. Dediğim gibi eğer beyaz rengini indirimle yakalayabilirsem belki alırım fakat şu anlık Redragona yöneldim hocam malum arada 2 kat fiyat farkı var..

Yeni konular

Geri
Yukarı