Redragon K630 Dragonborn vs Redragon K-552 Kumara RGB

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?
Genellikle Fortnite oynuyorum ve aktif olarak yazılım ile uğraşıyorum. Yani yön tuşlarının olması büyük bir eksi oluşturur mu?

Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?
Genellikle Fortnite oynuyorum ve aktif olarak yazılım ile uğraşıyorum. Yani yön tuşlarının olması büyük bir eksi oluşturur mu?
K552 derim hocam, Fiyatının hakkını veren bir ürün. K630 ile çok bir fark yok diye biliyorum, yazılım falan yapıyorsanız %60 klavye önermem çünkü kullanılması karışık oluyor.

Yurtdışı sıkıntı değilse buna bakın hocam:

İkisinden de iyi. Nakliyede ''Türkiye Direkt Posta'' seçerseniz ekstra ücret çıkmıyor. 770TL gibi bir fiyata geliyor.

Yurt dışı sıkıntı değilse buna bakın hocam:

İkisinden de iyi. Nakliyede "Türkiye Direkt Posta" seçerseniz ekstra ücret çıkmıyor. 770TL gibi bir fiyata geliyor.

Hocam siz bana demiştiniz bir ara K-552 alın diye. Bende onu çok istiyordum. Bu klavye ondan daha mı iyidir marka olarak veya ürün olarak? Fortnite oynuyorum sıkıntı çıkarmaz değil mi? Aralarındaki farklar ne söyleyebilir misiniz? Hiç duymadım hocam markayı ondan soru soruyorum :D(büyük ihtimalle bu attığınızı alacağım)

Hocam siz bana demiştiniz bir ara K-552 alın diye. Bende onu çok istiyordum. Bu klavye ondan daha mı iyidir marka olarak veya ürün olarak? Fortnite oynuyorum sıkıntı çıkarmaz değil mi? Aralarındaki farklar ne söyleyebilir misiniz? Hiç duymadım hocam markayı ondan soru soruyorum :D(büyük ihtimalle bu attığınızı alacağım)
K552 giriş-orta seviye bir klavye mekanik için. Fiyatı 700TL civarındaydı ve en alınabilir mekanik oydu o sıralar. Yalnız şu anki fiyatını hak etmiyor. 900-1000TL edecek bir klavye değil. Biri Redragon'un Outemu ile ürettiği switch'leri kullanıyor birisi Gateron. Gateron switch'ler hem daha uzun ömürlü hem de performans açısından daha iyiler. Ayrıca aydınlatma konusunda da BlitzWolf klavye daha iyi. Sonuçta biri rainbow biri RGB. Klavyeyi hiç gerçek hayatta görmedim bu yüzden ışık yeterliliği ne seviyede bilmiyorum, linklediğim konuda klavye hakkındaki diğer düşüncelerimi de yazmıştım.

K552 giriş-orta seviye bir klavye mekanik için. Fiyatı 700TL civarındaydı ve en alınabilir mekanik oydu o sıralar. Yalnız şu anki fiyatını hak etmiyor. 900-1000TL edecek bir klavye değil. Biri Redragon'un Outemu ile ürettiği Switch'leri kullanıyor birisi Gateron. Gateron Switch'ler hem daha uzun ömürlü hem de performans açısından daha iyiler. Ayrıca aydınlatma konusunda da Blitzwolf klavye daha iyi. Sonuçta biri Rainbow biri RGB. Klavyeyi hiç gerçek hayatta görmedim bu yüzden ışık yeterliliği ne seviyede bilmiyorum, linklediğim konuda klavye hakkındaki diğer düşüncelerimi de yazmıştım.

Tamamdır hocam. O klavyenin mavi Switch'ini alacağım. Teşekkürler hocam.

Gelince inceleme yaparsanız çok iyi olur. Süreçle alakalı da yaşadıklarınızı yazarsanız insanlar Banggood'a karşı bilgi edinir. Tabii size kalmış. Hayırlı olsun şimdiden.

Hocam onu düşünüyorum zaten. Hocam bu arada siz biri RGB birisi Rainbow dediniz de Amazon'da RGB'sini bulmuştum onun linkini attım :D. Klavyeyi aldığım zaman inceleme yapmayı düşünüyorum. Ayrıyeten HyperX PulseFire Haste alacağım onunla birlikte yaparım büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı