Redragon K630 Switch Markası

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Redragon K630 Dragonborn %60 Kablolu Pembe Tek Işıklı Oyun Klavyesi, 61 Tuşlu, Kompakt Mekanik Klavye, Kahverengi Şalterli, Pro-TSürücü Desteği, Beyaz : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu klavyeyi almayı düşünüyorum bu fiyat bandındayım şu anda ve kahverengi Switch tercih edeceğim. Klavye ile ilgili yorumları okudum kötü değil ama Switch markasını göremedim. Fiyatı da düşük olduğundan Outemu olabilir diye düşünüyordum ama emin olamadım. Bilen varsa aydınlatırsa ve kalitesini yorumlarsa sevinirim.

K530 ve diger gordugum Redragon modellerinde (K552, K586 vs) hep Outemu switch vardi.

Bendeki K530'daki Outemu red switchlerde yay sesi baya yuksekti. Stok haliyle kullanmayi tercih etmeyebilirsin muhtemelen.

K530 ve diger gordugum Redragon modellerinde (K552, K586 vs) hep Outemu switch vardi.

Bendeki K530'daki Outemu red switchlerde yay sesi baya yuksekti. Stok haliyle kullanmayi tercih etmeyebilirsin muhtemelen.
Maalesef bu fiyatlarda başka kaliteli bir klavye bulamadım, ortalama 600 TL bütçem var mekanik mümkünse TKL/%60 bir klavye arıyorum ama bulamadım bi Redragon serisi.

Geri
Yukarı