Elektronik Redragon K683-WB | Manyetik Switch 0.1mm | Adjustable Trigger Point | 8khz | 2382 TL

8Khz ne oluyor? Uzerindeki switchlerde pin yok mu?
Pinli değil manyetik switchlerde. 8khz de raporlama hızı mouselardaki ile aynı şey.

Özellikleri mükemmel fakat aşırı küçük ya. Bunun böyle daha büyük versiyonları var mı hocam ben custom tarzı klavyelerden hiç anlamıyorum ama artık o tok sesleri vs. çok hoşuma gitmeye başladı. Bendekini satınca bunlardan bir tane alacağım ama mümkünse en az tkl %75 vs. istiyorum..
Maalesef yok hocam hepsi küçük.

Özellikleri mükemmel fakat aşırı küçük ya. Bunun böyle daha büyük versiyonları var mı hocam ben custom tarzı klavyelerden hiç anlamıyorum ama artık o tok sesleri vs. çok hoşuma gitmeye başladı. Bendekini satınca bunlardan bir tane alacağım ama mümkünse en az tkl %75 vs. istiyorum..
Normal switchli custom var da magnetic yok.

Hocam size de ekipman beğendiremiyoruz...

Almış Asuka'yı atiyor sağa sola i güzel değil bu güzel değil.
😂😂

Gözümün önünde olacak ekipmanlarda estetik anlayışım ağır basıyor ne yapayım. Bak şimdi mouse alacağım mesela EVA-02 al takım olsun dediler beğenemedim fareyi.

Galatasaray Store'a gidip "bana mouse yapın" desem onlar da böyle bir şey çıkarırdı, egzotik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı