Elektronik Redragon K683-WB | Manyetik Switch 0.1mm | Adjustable Trigger Point | 8khz | 2382 TL

MuratTheFounder

Centipat
Daha fazla  
Site güvenilir Ajazz AK680'in satıldığı site zaten. GAINSWG12 kodu ile 70 dolara düşüyor + 10 dolar kargo ile 80 dolara geliyor toplam. Destekle konuşup üstüne daha uygun bir fiyat yazdırıyorsunuz 10 dolara kadar vergileri onlar ödüyor zaten vergi ödememiş oluyorsunuz.

8Khz Polling,Adjustable Magnetic switch,PBT Doubleshot keycaps,61-key NKRO,Adjustable Trigger point,RGB vs. mevcut.

Klavye matchkeyste de mevcut fakat bir tık daha pahalıya geliyor oradan.
d0a53f887e2024025680200996fcae5b.jpg
bandicam 2024-01-03 17-38-58-184.jpg
bandicam 2024-01-03 17-38-59-866.jpg

Optik ile manyetik Switch'in arasında ne fark var?
Tuşa yaptığım basıncı ölçen ve ona göre tepki veren Switch türü nedir?

Optik ile manyetik Switch'in arasında ne fark var?
Tuşa yaptığım basıncı ölçen ve ona göre tepki veren Switch türü nedir?
Aslında çok farklı switchler ikisi de. Ayrıca bahsettiğiniz olay adjustable trigger point o da magnetic switchlerde mevcut.

Aslında çok farklı switchler ikisi de. Ayrıca bahsettiğiniz olay adjustable trigger point o da magnetic switchlerde mevcut.
İkisi farklı şeyler.
Adjustablr trigger point=ayarlanabilir aktivasyon noktasi. Yani atıyorum anahtara 0.5mm bastığinda mı aktif olsun yoksa 2mm bastığında mı?
Diğeri ise anahtarı ne kadar bastırdığını ölçer. Gaz pedalı gibi düşünün. Az bastığında araba az gidiyor çok bastığinda çok. Gamepadlerde olan özellik.

İkisi farklı şeyler.
Adjustablr trigger point=ayarlanabilir aktivasyon noktasi. Yani atıyorum anahtara 0.5mm bastığinda mı aktif olsun yoksa 2mm bastığında mı?
Diğeri ise anahtarı ne kadar bastırdığını ölçer. Gaz pedalı gibi düşünün. Az bastığında araba az gidiyor çok bastığinda çok. Gamepadlerde olan özellik.
Yorumdan anlayamamamışım trigger point sandım teşekkür ederim düzeltme için.

Ağrı kesici ilaç kutusuna benziyor renkleri, beğenmedim.
Bir XDA keycap setiyle düzeltiriz anam.

Özellikleri mükemmel fakat aşırı küçük ya. Bunun böyle daha büyük versiyonları var mı hocam ben custom tarzı klavyelerden hiç anlamıyorum ama artık o tok sesleri vs. çok hoşuma gitmeye başladı. Bendekini satınca bunlardan bir tane alacağım ama mümkünse en az tkl %75 vs. istiyorum..

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı