Redragon Kumara K552-2 alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar 400 TL geçmeyecek kadar Red Switch mekanik klavye arıyorum, şu an membran kaliteli bir klavye kullanıyorum. Elimdekini satıp mekanik almak istiyorum ama Blue Switch düşünmüyorum sesi rahatsız edici oluğu için. Redragon kumara modeli bana cazip geldi, buna ek olarak Redragon Vara RGB modeli de var. Onu da alabilirim ama genel olarak marka hakkında bir fikrim yok daha önce hiçbir ürününü kullanmadım, malzeme kalitesi nasıldır? Sıkıntı çıkarır mı? Klavyeden ziyade marka nasıldır? Kimindir? Bunun hakkında da bilginiz var ise bilgilendirirseniz sevinirim. Bu bütçe doğrultusunda sizin tavsiyenin var ise yeni önerilere açığım.

Redragon FSP'ye ait, gayet kaliteli bir marka. K552-R da alınabilir bir klavye.

Alternatif;

350 TL bütçem var, şu an kaliteli bir membrane klavye kullanıyorum. Ama Red Switch bir mekanik klavyeye geçmek istiyorum. Bunun için 350 TL bütçe ayırdım, klavye çok hoşuma giderse 400 de çıkabilirim. Bu bütçede Redragon Kumara bana cazip geldi. Markanın malzeme kalitesi vs. nasıldır, bilmiyorum FSP markasına ait olduğunu biliyorum sadece. Ayrıca Çin malı olduğunu. Ama Rampage, Gamepower gibi bir marka mıdır? Marka hakkında bilginiz varsa bilgilendirebilirseniz çok iyi olur. Ürünün Türkiye'de de pek bir incelemesini bulamadım ama fiyatı çok uygun geldi. Şu an en ucuz 320TL buldum fakat sabah N11'de 300TL idi. Muhtemelen bitmiştir. Bir daha gelecektir diye düşünüyorum. Bu fiyat bandında mekanik, hele Red Switch bulmak biraz zor oluyor. O yüzden rakipsiz gibi gözüküyor, bir de malzeme kalitesi iyiyse. Rampage, Gamepower'da 1 ay sonra bozulma ya da berbat malzeme kalitesi yoksa tabii. Sizce alınır mı, memnun eder mi, uzun ömürlü olur mu, kullanan var ise deneyimlerini anlatabilir mi veya incelemesi var ise atarsanız sevinirim. Klavyenin numlock tuşları olmaması sıkıntı yaşatır mı? Klavyenin RGB değil de Rainbow olduğunu biliyorum, benim için sorun değil.

Ürünün linki:

Rampage, Gamepower gibi bir marka değil. Gayet kaliteli bir markadır. Red switch kullanıyor. Numpad bence gereksiz bir şey. Doğru düzgün hiç kullanmadım. Tabii ki kişiden kişiye değişir. Red switch olarak bunu önerebilirim;

Yeni konular

Geri
Yukarı