Redragon Zeus H510 7.1 kötü ses kalitesi

Rankzz

Hectopat
Kulaklık elime dün geldi ve açtım bağladım ve sesler derinden geliyor. Önceki kulaklığım Medusa 7.1 ve müziklerde baslar ve arka plandaki o farklı enstrümanlar net bir şekilde duyulurken H510'da hem sesler iç içe karışabiliyor hem de sesler derinden geliyor. Örnek CS:GO'da Dust 2'de uzakta spawn olan birisini genellikle duyamıyorum çok çok az geliyor. Kulaklığın driverini da kurdum 7.1'i de açtım kapattım ama ses yine de Medusa'dan iyi değil müziklerde tatmin etmiyor. Dediğim gibi ses derinden geliyor. Derinden gelmesi ve bazen seslerin iç içe geçmesi dışında hiçbir problem yok. Sizce ne yapmalıyım iade edip başka kulaklıklara mı yöneliyim yoksa değişim talep edip yenisini mi bekliyim? Eğer değişim talep edersem iade etme süresi olacak mı? Diyelim ki kulaklığın sesi böyle ve beğenmedim. Satın aldıktan 14 gün sonra iade etme hakkım değişim süresinde dondurulucak mı yoksa devam mı edecek?

Nereden aldığınıza göre değişir iade etme şansınız. Çünkü kulaklıklar hijyenik ürünlere girdiği için iadesi kabul olmayabiliyor. Bu kulaklığı @polat.cbk yazıp duruyordu en son. O bilebilir belki çözümü.

USB ile mi bağlıyorsunuz? Üründe problem olabilir. Medusayı 3 ay kullanmıştım. H510u ise arkadaşımdan deneyimledim birkaç gün ve kesinlikle Medusadan çok daha iyi. Bluedio T6 kullanıyorum müzik için ve enstrümanları nasıl ayırt ettiysem H510'da da aynı şekilde ayırt edebiliyordum. Dediğiniz tarzda kötü problemlerle karşılaşmadım. Alan insanların başına böyle bir şey gelmemişti, ilk defa sizden duyuyorum. Hijyenik ürün olduğundan iade edemezsiniz açtıktan sonra, fakat ürün problemli diye düşünüyorum. Önce satıcıyla iletişime geçin problemi çözmezse trendyol destek ile görüşün. Garantiye de gönderebilirsiniz.

USB ile mi bağlıyorsunuz? Üründe problem olabilir. Medusa'yı 3 ay kullanmıştım. H510u ise arkadaşımdan deneyimledim birkaç gün ve kesinlikle Medusa'dan çok daha iyi. Bluedio T6 kullanıyorum müzik için ve enstrümanları nasıl ayırt ettiysem H510'da da aynı şekilde ayırt edebiliyordum. Dediğiniz tarzda kötü problemlerle karşılaşmadım. Alan insanların başına böyle bir şey gelmemişti, ilk defa sizden duyuyorum. Hijyenik ürün olduğundan iade edemezsiniz açtıktan sonra, fakat ürün problemli diye düşünüyorum. Önce satıcıyla iletişime geçin problemi çözmezse Trendyol destek ile görüşün. Garantiye de gönderebilirsiniz.

Evet USB ile bağlıyorum hatta 3.5mm ile bağlayınca daha bir hoşuma gitti belki ses kartında bir sıkıntı vardır ama bana sesler biraz derinden geliyor. Oyunlarda özellikle zor ses kasılıyor. Eğer kabul ederlerse yenisiyle değişim talep edeceğim etmezlersede iade edip başka alternatiflere bakmam gerekecek maalesef. Kulaklığın her şeyi mükemmel onun haricinde. Beni açıkçası çok üzdü böyle bir ses kalitesine sahip olması. Umarım donanımsal bir hatadır ve düzeltilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı