Redrgaon K568 RGB alınır mı?

Blue switch versiyonunda anormal bir yay sesi sorunu vardı. Red switch'te ona nazaran daha az rastlanıyor gibi gözüküyor. Alınabilir ama yay sesi sorunu yaşamanız olası. Yurtdışı sorun değilse indirimi bitmeden buna bakabilirsiniz, bugün son gün:

Nakliye kısmından ''Türkiye Direkt Posta'' seçerseniz ek ücret olmadan 773TL'ye geliyor. Bu fiyata daha iyisini bulmak ikinci ele yönelmedikçe imkansız.

Blue Switch versiyonunda anormal bir yay sesi sorunu vardı. Red Switch'te ona nazaran daha az rastlanıyor gibi gözüküyor. Alınabilir ama yay sesi sorunu yaşamanız olası. Yurt dışı sorun değilse indirimi bitmeden buna bakabilirsiniz, bugün son gün:

Nakliye kısmından "Türkiye direkt posta" seçerseniz ek ücret olmadan 773TL'ye geliyor. Bu fiyata daha iyisini bulmak ikinci ele yönelmedikçe imkansız.

Hocam bu da çok baktığım modeldi ama yurt dışı olduğu için servis sıkıntısı yaşayacağımı düşündum o yüzden vazgecçtim. Sanırım K568'i alacağım yine de teşekkürler.

Tuşları kronik çınlama yapıyor diye biliyorum.

Hocam bu da çok baktığım modeldi ama yurt dışı olduğu için servis sıkıntısı yaşayacağımı düşündum o yüzden vazgecçtim. Sanırım K568'i alacağım yine de teşekkürler.
Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Düşük fiyatlı olan nakliye seçeneğinde gümrükte ekstra ücret çıkabilir. Dediğimi seçerseniz yurtiçi bir ürün almış gibi alırsınız, sadece fazla beklersiniz. Bence kaçırmayın ama yine de sizin kararınız tabii.

Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Düşük fiyatlı olan nakliye seçeneğinde gümrükte ekstra ücret çıkabilir. Dediğimi seçerseniz yurt içi bir ürün almış gibi alırsınız, sadece fazla beklersiniz. Bence kaçırmayın ama yine de sizin kararınız tabii.

Hocam mesela garantilik bir durum çıktı göndermek için yine gönderim ücreti istemez mi?

Hocam mesela garantilik bir durum çıktı göndermek için yine gönderim ücreti istemez mi?
Emin değilim. İsteyebilir. Garantisi de yok sanırım. İade edersiniz direkt veya değişim yaparlar.
Zaten sorun çıkaracak bir klavye değil. K568R'da sorun yaşamanız çok daha olası buna göre. Ki zaten yay sesi sorunu yaşayacaksınız garanti olarak. Alternatif olarak ikinci el sitelerinde kapalı kutu Mizar MZ60 satılıyor, onlara bakabilirsiniz.

Emin değilim. İsteyebilir. Garantisi de yok sanırım. İade edersiniz direkt veya değişim yaparlar.
Zaten sorun çıkaracak bir klavye değil. K568R'da sorun yaşamanız çok daha olası buna göre. Ki zaten yay sesi sorunu yaşayacaksınız garanti olarak. Alternatif olarak ikinci el sitelerinde kapalı kutu mizar MZ60 satılıyor, onlara bakabilirsiniz.

Hocam K568 red Switch sipariş verdim yurt dışı ve ikinci el pek güven vermedi.

k568 dark avengar modeli var tuş sesleri çok fazla ayrıca sürekli klavye profili otomatik değişiyor E tusuna basıyorum oyun oynarken alt tab yapıyor kendi kendine falan saçma sapan bir klavye eski 50 liralık klavyeyi kullanıyorum suanda o derece kesinlikle tavsiye etmem dakika başı profil sıfırlamak zorunda kalıyorum

Klavye araştırırken karşıma çıktı ınventus'da indirimde 645 TL şu anda sizce alınır mı?

Kendim kullanıyorum. Çok memnunum.

Tuşları kronik çınlama yapıyor diye biliyorum.
Blue Switch versiyonunda anormal bir yay sesi sorunu vardı. Red Switch'te ona nazaran daha az rastlanıyor gibi gözüküyor.

K568R'da sorun yaşamanız çok daha olası buna göre. Ki zaten yay sesi sorunu yaşayacaksınız garanti olarak.
1 yıla yakın süredir kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım (tabii sizin de yaşamayacağınız anlamına gelmez.). Çok küçük bir çınlama sesi bulunuyor fakat kulaklık takılıysa fark etmezsiniz. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı