Reeder A10IX Air ROM'daki system.ımg'yi düzenleyince FAILED (remote: flash_cmds error!) hatası

Hangi dosyaları ve hangi APK dosyalarını düzenlediniz?

ROM'daki Apex Launcher ve osswitch (Windows'a geçme uygulaması tablette Windows kullanmadığım için sildim.) APK dosyalarını sildim. Nova Launcher ve kişiler uygulamasını ekledim. Codec klasöründeki ZIP dosyası tableti yeniden başlatınca sürekli download klasörüne geliyordu ve kullanmadığım bir uygulamanın dosyası olduğu için sildim. Preinstall klasöründeki APK'leri de sildim.
@364809

Son düzenleme:
ROM'daki Apex Launcher ve osswitch (Windows'a geçme uygulaması tablette Windows kullanmadığım için sildim.) APK dosyalarını sildim. Nova Launcher ve kişiler uygulamasını ekledim. Codec klasöründeki ZIP dosyası tableti yeniden başlatınca sürekli download klasörüne geliyordu ve kullanmadığım bir uygulamanın dosyası olduğu için sildim. Preinstall klasöründeki APK'leri de sildim.
@364809

Kusura bakmayın kendi işimden sizi unuttum.
Öncelikle codec içndeki ZIP dosyasını geri eklemelisiniz, içinde lib kütüphanesinden bir dosya bulunmakta.
Bunu deneyin ardından işe yaramaz ise pre-install klasörünü geri geitirin ama muhtemelen işe yarayacaktır.

Kusura bakmayın kendi işimden sizi unuttum.
Öncelikle codec içndeki ZIP dosyasını geri eklemelisiniz, içinde lib kütüphanesinden bir dosya bulunmakta.
Bunu deneyin ardından işe yaramaz ise pre-install klasörünü geri geitirin ama muhtemelen işe yarayacaktır.

Codek klasöründeki ZIP dosyası neden sürekli download klasörüne geliyor? Daha önceden system.img'yi düzenleyip tablete yüklediğimde böyle bir sorun olmamıştı.

Codek klasöründeki ZIP dosyası neden sürekli download klasörüne geliyor? Daha önceden System. İmg'yi düzenleyip tablete yüklediğimde böyle bir sorun olmamıştı.

Onu bilmiyorum ama şunu deneyebilirsin.
ZIP içindeki lib dosyasını "/system/lib" klasörüne at ardından ZIP dosyasını silebilirsin. Muhtemelen işe yarar.

Onu bilmiyorum ama şunu deneyebilirsin.
ZIP içindeki lib dosyasını "/system/lib" klasörüne at ardından ZIP dosyasını silebilirsin. Muhtemelen işe yarar.

Tablette root ile sistem dosyalarına APK eklerken dosyanın izinlerini de ayarlamak gerekiyor. Tablet bu yüzden açılmıyor olabilir mi? Codec klasöründeki ZIP dosyası önemli mi?

Dosya Ekleri

• Codec Lib Dosyası.JPG
    Codec Lib Dosyası.JPG
    37,9 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı