Reeder A10İX mirek190 ROM'u nasıl atılır?

Windows'u DNX mod ile yüklemeyeceksiniz. Tablette Windows logosunun çıktığı ekran fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
Şu anda tabletin şarzi ünlem olduğu için gosteremiyorum ama fhotoshopla aynısını yaptım😅aynen böyleydi.

Dosya Ekleri

• Polish_20220203_151021108.jpg
    Polish_20220203_151021108.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 50
Tablet açılırken Del tuşuna birkaç kere bas. BIOS açılınca BOOT ekranından flash belleği en üstte getirip F4 tuşuna basıp kaydedince Windows kurulum ekranı açılması gerekir.
Tabletimin gücü klavyeme yetmiyor birkaç saniye sonra kendini kapatıyor. başka bir kılavye ile tekrar deneyeceğim gelişmeleri aktarım.

Tablet açılırken Del tuşuna birkaç kere bas. BIOS açılınca BOOT ekranından flash belleği en üstte getirip F4 tuşuna basıp kaydedince Windows kurulum ekranı açılması gerekir.
Tekrardan merhaba👋
Cihaza Windows kurmak için başka bir yol buldum ama Root gerekiyor ama bir türlü Kingo ROOT la yapamadım cihazımı nasıl root atabilirim sürekli başarısız oluyor?

İnternete OEM kilidinin açık olması gerektiği yazıyor ama cihazımda OEM kilidi yok bununla alakalı mı?

Son düzenleme:
Tabletimin gücü klavyeme yetmiyor birkaç saniye sonra kendini kapatıyor. Başka bir klavye ile tekrar deneyeceğim gelişmeleri aktarırım.

Klavye ile BIOS'a giremediniz mi?
Tekrardan merhaba👋
Cihaza Windows kurmak için başka bir yol buldum ama Root gerekiyor ama bir türlü Kingo ROOT la yapamadım cihazımı nasıl root atabilirim sürekli başarısız oluyor?

İnternete OEM kilidinin açık olması gerektiği yazıyor ama cihazımda OEM kilidi yok bununla alakalı mı?

SuperSU'yu indirin ve direkt tablete atın sonra bu linkteki programı indirin ve videoda anlatılanları yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

SuperSU'yu indirin ve direkt tablete atın sonra bu linkteki programı indirin ve videoda anlatılanları yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok Teşekkürler klavye ile biosa giremedim

Cihazın ses açma kapama tuşu olamadığı için recovery moda hareket edemiyorum kontrol etmenin bir yolu varmı? (klavye ile olmadı)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı