Reeder A8i Quad Tablete Windows 10 Yükleme

Konuyu azıcık hortlatmak istiyorum. Intel Reeder A8İ Quad tablet var elimde bu tablete Windows 10 32 bit sürüm yüklemek istiyorum. Sıklıkla kullanmayacağım. Arabada VDCS'e bağlamak için istiyorum. Yani kasması çok önemli değil. Arabayı sıkıştırdığımda retard ve eskiyi vcds'e versin yeterli benim için ara arada kodlamaları ile oynayacağım. O yüzden sürekli kullanmayacağım. Bana bu tablete Windows 32 bit kurmam için yardım edebilecek biri varmı ?

Cihaza OTG bağladım.
Klavye Mouse bağladım. Birde flash'a Windows 32 bit yazdırdım ama boot manager menüsüne girdiğimde formatı başlattığımda winload hatası alıyorum. 64 bitte bu hatayı almıyorum ama DOS bölümünde dönüyor. Windows 32 bit UEFİ olarak flashlıyorum klasörün içerisinde boot bölümünde bootia32.efi klasörü var boot file'dan onu seçiyorum failed veriyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Öyle olabileceğini sanmam. SD karttan kurulan dosyalar ona göre yazılmış falan oluyor. Ben geçen bi indirmiştim Reeder a8i quad 5.1 romu onu bi zorlayayım. Allah kerim. Herhalde bozulursa BIOS falan açılmamazslık etmez.Yine BIOS tan bir Linux kasarız.
Milletin ağzına bi parmak bal çaldık Linux kuruluyor diye ama bende normal ubuntu kuruluydu. Açılıyordu da. Sonra hızlı bi versiyon olsun dedim. Diğer donanımları da kumayı deneyecektim.
Nasıl yaptığımı nasıl unuttuysam, boot etmiyor. kurdu ama the grub-efi-amd64-signed package failed to install into /target/
diyor GRUB diye bi siyah ekran açıyor. Boot etme bilgisini yazamadı. Bu çok kolay oluyordu. Bi süre 32 bit versiyondan deniyordum. Nereden indirdiysem onları. Sonra baktım bunun işlemcisi 64 bitmiş. 64 bitleri denemeye başladım. Kuruluma başlıyor ama tamamlayamıyor. GRUB da kalıyor. EFI mi MBR mi orada da hatırlayamadım. Linuxium.com sitesinde vardı bunların isoları. Onları da bulamadım.

Sen bana hatırlat hangi ISO dan kurabiliyorsun Linuxu 32 bit 64 bit meselesi vardı ama hatırlayamıyorum? Ben de lolipop deneyeyim.
Ben nerede hata yapıyorum kafayı yiyeceğim.Unuttum birşeyleri.

Abi bende oldu.
Benim alet Superonline'ın hediyesi olan A8IQuad. Bunun bi de A8IQ olanı var. Yanlış yazılım yükleyiverme, aman! Bendeki ile kesin aynı ise, kurabildiğim yazılım şu:

Reeder Lollipop Resmi Rom dosyaları

Arada tek tük hata verdi aşağıdakiler gibi. Ama sorun yok. İşlem bitene kadar sabırla bekle. 4 dakika bile sürmedi zaten. Sonra kendiliğinden açıldı etti ve Android geldi.
Intel driverları falan eksik olmasın.

Eki Görüntüle 437561
Hocam ben windows kurmak istiyorum. Onu nasıl yapacağım. Aslına bakarsanız windows 8 windows 10 hepsini indirdim UEFI olarak USB yazdırdım. Hepsini tek tek 64 bit'i zaten kurmuyor cihaz 32 bit UEFI kurmaya çalıştığımda da USB görmüyor. Boot File klasöründen EFI dosyasına ordan boot'a giriyorum bootia32.efi ye tıklıyorum hata veriyor. Shell'e giriyorum direk komut veriyorum. bootia32.efi diye cihaz 64 bit destekliyor diyor tam olarak anlamadım. ama yukardaki arkadaşların dediğine göre cihaza windows kurabilmişler bana bu konuda yardım edermisiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı