Reeder A8i Quad Tablete Windows 10 Yükleme

Konuyu azıcık hortlatmak istiyorum. Intel Reeder A8İ Quad tablet var elimde bu tablete Windows 10 32 bit sürüm yüklemek istiyorum. Sıklıkla kullanmayacağım. Arabada VDCS'e bağlamak için istiyorum. Yani kasması çok önemli değil. Arabayı sıkıştırdığımda retard ve eskiyi vcds'e versin yeterli benim için ara arada kodlamaları ile oynayacağım. O yüzden sürekli kullanmayacağım. Bana bu tablete Windows 32 bit kurmam için yardım edebilecek biri varmı ?

Cihaza OTG bağladım.
Klavye Mouse bağladım. Birde flash'a Windows 32 bit yazdırdım ama boot manager menüsüne girdiğimde formatı başlattığımda winload hatası alıyorum. 64 bitte bu hatayı almıyorum ama DOS bölümünde dönüyor. Windows 32 bit UEFİ olarak flashlıyorum klasörün içerisinde boot bölümünde bootia32.efi klasörü var boot file'dan onu seçiyorum failed veriyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Hocam ben windows kurmak istiyorum. Onu nasıl yapacağım. Aslına bakarsanız windows 8 windows 10 hepsini indirdim UEFI olarak USB yazdırdım. Hepsini tek tek 64 bit'i zaten kurmuyor cihaz 32 bit UEFI kurmaya çalıştığımda da USB görmüyor. Boot File klasöründen EFI dosyasına ordan boot'a giriyorum bootia32.efi ye tıklıyorum hata veriyor. Shell'e giriyorum direk komut veriyorum. bootia32.efi diye cihaz 64 bit destekliyor diyor tam olarak anlamadım. ama yukardaki arkadaşların dediğine göre cihaza windows kurabilmişler bana bu konuda yardım edermisiniz ?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…