Reeder A8IW Windows kurarken Boot etmiyor

supronix

Kilopat
Merhabalar. Elimde Reeder A8IW tablete ait anakart var sadece. Kasası, ekranı mevcut değil. Ben bu tabletin batarya girişine 5v 2a adaptör bağladım. Micro USB girişinden USB HUB ile klavye, fare flaş ve bellek bağladım. Micro HDMI girişinden de monitörüme bağladım. Adaptörü fişe taktığımda anakart açılıyor ve android sorunsuz çalışıyor. Bu anakartta açılışta DEL tuşuna bastığımda BIOS'a erişimim olduğunu gördüm. Ancak birçok defa denememe rağmen bir türlü Windows kurmayı başaramadım. Hiçbir şekilde boot etmiyor. Save & Exit kısmından UEFI yazan flaş belleği seçiyorum ekran kararıyor ve hemen biosa geri atıyor beni. ESD sıkıştırmalı bir Windows 7 kurulumunu boot etmeye çalıştığımda ise Windows logosu geliyor, Altındaki yüklenme animasyonu da geliyor ama sonrasında mavi ekran veriyor. Ben bu tablete mümkünse Windows 7 Starter, Değilse herhangi bir çalışan Windows sürümünü kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? @Recep Baltaş @Ali Güngör

Sistem özellikleri
Intel Atom Z3735G 1.33GHz (4 gerçek çekirdek)
1 GB DDR3L RAM
32GB EMMC depolama

Hocam forumda biraz araştırdım da siz de aynı sorunu yaşamışsınız. Çözebildiniz mi acaba? @Calibriks

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı