Reeder a8iw Windows Yüklemeye Çalışırken Brick Oldu

Onur Yenidoğan

Hectopat
Daha fazla  
Android olan Reeder a8iw tablete Windows yüklemeye çalışırken brick oldu. Tablet Intel islemciye sahip ve BIOS'una erişim var, serviste Windows 8 de yüklenebiliyordu. Ben otg ile klavye, fare ve Windows 10 kurulum USB'sini takıp Windows 10 kurulumunu çalıştırmaya çalıştım ve Windows kurulumu tam olarak başlayamadan mavi ekran verdi. Hatada kendi kendine yeniden başlatacağı yazıyordu ama tekrar açılmadı. Zannediyorum BIOS bozuldu, acaba düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Aynı ürünü 4 yıl kadar önce ben satın almıştım. Aldığım günden beri pişmanım. Windows kurmayı bende denedim ama bir türlü beceremedim. Şuan durduğu yerde Google Play hata verdi deyip duruyor. Garantisi yoktur diye düşünüyorum ve BIOS erişiminiz yoksa bir Reeder ile iletişime geçmeyi deneyin belki insan evladı çıkarlarda yardımcı olmaya çalışırlar.

Aynı ürünü 4 yıl kadar önce ben satın almıştım. Aldığım günden beri pişmanım. Windows kurmayı bende denedim ama bir türlü beceremedim. Şuan durduğu yerde Google Play hata verdi deyip duruyor. Garantisi yoktur diye düşünüyorum ve BIOS erişiminiz yoksa bir Reeder ile iletişime geçmeyi deneyin belki insan evladı çıkarlarda yardımcı olmaya çalışırlar.
Bende de Google Play hatası var ve tableti kullanılmaz hale getiriyor, aslında Windows kurmaya çalışmamın bir nedeni de o. Acaba siz Windows kurmaya çalışırken ne gibi sorunlarla karşılaşmıştınız?

Bende de Google Play hatası var ve tableti kullanılmaz hale getiriyor, aslında Windows kurmaya çalışmamın bir nedeni de o. Acaba siz Windows kurmaya çalışırken ne gibi sorunlarla karşılaşmıştınız?
Açıkçası BIOS ekranından USB ile Windows atmayı denedim ama bir türlü devreye işlemi algılayamadı. Bir çok windows sürümü denedim ve artık pes ettim. Sanırım marka tablete olan desteğini çekti ve tüm kullanıcılar aynı hatayı almaya başladı. Xiaomi Mi Pad 4'e geçtim zaten yakın zamanda. Reeder benim için kara listeye eklenmiş bir marka.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı