Reeder almayın, aldırmayın!

Benim kullanma tecrübem yok ancak 2016 yılında teknosaya telefon bakmaya gittiğimde oradaki görevlinin ısrarla önermesi, bilmeyen birini rahatlıkla aldatabileceği bir pazarlama stratejisiyle satmaya çalıştığı cihazların markasıdır. Daha kullanmadan, almadan müthiş bir önyargı oluşmuştu, açılan konu destekler nitelikte olmuş.

Seda Sayan ile reklam yapan bir firmadan ne beklenebilir ki zaten?
Benim kullanma tecrübem yok ancak 2016 yılında Teknosa'ya telefon bakmaya gittiğimde oradaki görevlinin ısrarla önermesi, bilmeyen birini rahatlıkla aldatabileceği bir pazarlama stratejisiyle satmaya çalıştığı cihazların markasıdır. Daha kullanmadan, almadan müthiş bir ön yargı oluşmuştu, açılan konu destekler nitelikte olmuş.
O taktik hâlâ devam ediyor, daha çok BBK grubu övüyorlar. Şu anki sorunları cihazı ederinden pahalıya satmaları.

Türk malı almayın aldırtmayın diye düzeltsek daha doğru olur. Bir iki değil bütün yerli mallarda böyle adamların tek derdi para doymuyorlar paraya insanların gözünü boyayarak başka markaların çöp diye attığı parçaları kendi ürünlerine takıyorlar.

Türk malı almayın aldırtmayın diye düzeltsek daha doğru olur. Bir iki değil bütün yerli mallarda böyle adamların tek derdi para doymuyorlar paraya insanların gözünü boyayarak başka markaların çöp diye attığı parçaları kendi ürünlerine takıyorlar.
Casper ürünümün garantisi bittikten 1-2 ay sonra bozuldu, dağıldı.

Modelide 'Türk Malı' diye bas bas bağırdıkları Via A3 Plus modeli.

Bu kadar sağlam bir telefon görmedim. Yaklaşık 11 aydır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Çok yüksekten düştü, hiçbir şey olmadı. Eşimin amcasına da Reeder telefon aldım. Alın fiyat performans ürünü, kaybetseniz üzülürsünüz böyle bir telefonu kaybettiğinize!

Bu kadar sağlam bir telefon görmedim. Yaklaşık 11 aydır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Çok yüksekten düştü, hiçbir şey olmadı. Eşimin amcasına da Reeder telefon aldım. Alın fiyat performans ürünü, kaybetseniz üzülürsünüz böyle bir telefonu kaybettiğinize!

Şaka herhalde Reeder ile kalite yan yana gelemez. Klasik dandik Türk mallarından biri.

Yani 5 liraya bu kadar geliyo abi, ne bekliyosun ki? Foruma yazı yazmaya yetiyo işte. Sonuçta pubg falan oynamıyoruz. Ne gerek var hayvani pahalılıkta bir telefona...

Onun yerine 2.el Huawei p9 lite 2017 32 GB bakabilirsiniz. Pubg/pes/Call of duty oynatır. Bende 16 GB modeli var, hafıza yetmiyor 🙁

Hocam bu Reeder Vestel ile aynı şeyi yaşatıyor galiba. Ben 4. sınıftayken bana Vestel TAB 7020A tablet aldılar. 7 defa bozuldu. Toplam maliyeti 200-300 Tl olmuştur. Bir de 250 TL'ye aldık. Yani 500 TL ile o zaman daha düzgün bir tablet alabilirdik.

Geri
Yukarı