Reeder P10S Kullanıcı Deneyimi

Herkese merhabalar. :)
Bilenler bilir, Hardware Plus adlı bir teknoloji kanalı mevcut. Hatta teknoloji konusunda fiziksel olarak dergi satan tek yayın şu anda onlar. YouTube kanallarında "Sizin Yorumunuz" adında bir serileri var ve izleyicilerini ofislerine davet edip, onların kendi kullandıkları telefonları hakkında video esnasında bahsetmelerini istiyorlar. Belki anlatamamış olabilirim aşağıda açıklayıcı video mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende onlara ulaştım ve 7 aylık süreç boyunca kendi kullanmış olduğum Reeder P10S cihazım hakkında konuştum. İnceleme demek yerine kullanıcı deneyimi demek daha doğru olur aslında. Video da aşağı da mevcut. İyi seyirler dilerim herkese. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Amacım kanalın reklamını falan yapmak değil. Sadece kendi bulunduğum videoyu göstermek için açtım konuyu. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı