Steelseries Rival Kullanıcı Deneyimi

Ürün bana gelelir 3-5 gün oluyor. Daha önce Sensei Raw kullanıyordum o lazer bir mouse olduğu için pek alışamadım. Optik bir mouseye döndüm bu yüzden en kaliteli optik sensöre sahip Rival'i tercih ettim.

Resimlere geçmeden önce ürünün artılarını ve eksilerini saymak istiyorum :

+ Çok iyi bir tasarımı var.
+ Kullanılan malzeme çok iyi, ele verdiği hissiyat çok güzel.
+ Tepki süresi ve sensör kalitesi muazzam.
+ Sade olması benim için çok iyi sadece 2 adet tuş var yan tarafta ve üstte dpi değiştirme tuşu var.
+ Değiştirilebilir ışıkları hoşuma gitti.
+ Switchleri çok kaliteli ve oyun oynarken ben buradayım diyor.
+ Skatezleri Sensei Raw'a göre küçük olmasına karşın çok iyi konumlandırılmış ve kayganlıktan ödün vermemiş.
+ Kablosu örgü yapılmamış bu benim için bir avantaj Sensei Raw'da çok zorluk çıkartmıştı kablosu. Ama kablosu yinede sağlam bir yapıda.
+ Kişiselleştirilebilir bir isim plakası var (resimde göstereceğim).
+ Yazılımı çok iyi. Birçok ayar yapılabiliyor. (Renk ayarı, tuşların görevi, cpi 1 - cpi 2 ayarlama, Acceleration / Deceleration, Angle Snapping, Polling Rate)

- Yan tarafa kullanılan kabartmalı malzeme belli bir süre sonra aşınıyormuş.
- Skatezleri konum olarak çok iyi fakat tüm mouselerde olduğu gibi bunda da ince. Ne kadar - olur bilemiyorum rakipleri gibi aynı kalınlıkta ama ben sevmiyorum.
- Kutu içeriği rakiplerinde olduğu gibi zayıf. Sadece sticker ve nameplate çıkıyor. (Bende nameplate yoktu Amazon.com'a bu durumu bildirdim belli bir ücret iadesi yaptılar sağolsunlar. Sanırım yeni serilerin içinde nameplate yok).

Dilerseniz Resimlere Geçelim :

Ürünün kutusu bu şekilde. Alışılagelmiş Steelseries ürün kutusu.
2.jpg

Ürünümüz bu şekilde
3.jpg

1.jpg

6.jpg

Ürünün skatezleri ve alt kısmı.
4.jpg

Değiştirilebilir nameplate.

5.jpg

Yazılımdan birkaç görüntü. (Benim kişisel ayarlarımdır bunlar daha üst seviyeye çıkabiliyor tabiki.)

COzG1hA.png
DO01VND.png
4lbS0PA.png

Son bir not daha. Resimleri telefonum ile çektim olabildiğince iyi çekmeye çalıştım. Ürün tozlanmış ve kirlenmiş duruyor çok yakından çektim. Odamın her tarafı toz (günde 2 kere temizlik yapmama rağmen buradan belediyeye selam olsun.) . :D

Herkese teşekkürler.

@Echos Benim olar karmaşık Amazon kredim vs. vardı 50 dolar falandı kargo dahil geçen hafta 35 dolardı kargo dahil konusunu açmıştım.

@Tim Az değil fazla bile. 2 tanesi deaktif durumda. Tuşlara gerek yok. G502 yetersiz gelmez bence siz yetinemiyorsunuz.

Hayırlı olsun. Şu an Bloody V7 kullanıyorum. En kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum. Ama benim tercihim Razer Abyssus olacak.

Merhaba,mouseyi hala kullanıyormusunuz ? Bende uyduruk everest'den kurtulup rival veya deadhadder alacağım aslında rival bana uygun gelmişti fakat kötüleyenide çok gördüm hakkında iyi konuşanıda.Mouseden memnunmusunuz,yanlarında aşınma veya herhangi bi sıkıntısı oldu mu yada tavsiye edermisiniz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı