Çözüldü Reeder P13 Blue Max arka kamerası çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metehan Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce Reeder P13 Blue Max telefonumu giriş kapısının sivri yerine düşürdüm. Önce bir sarılık oluştu sonra ekranın üst kısımlarını siyah bir ekran kapladı. Neyse sorun bu değil. Dün arka kamerayı açtığımda kamera donuyordu ve fotoğraf çekemiyordu. Bugün ise direkt arka kameraya bağlanılamıyor hatası veriyor. Kamera benim için çok önemli. Sizce bunun bir çözümü var mı yoksa teknik servis şart mı?

Dosya Ekleri

• WIN_20230125_11_48_23_Pro.jpg
    WIN_20230125_11_48_23_Pro.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 95
Çözüm
Merhaba, kamera bağlantı kablosu yerinden oynamış ve aksamda bozukluk var. Kamera kablosunun yerine oturması gerekmektedir, eğer ki arkayı açıp kendim takarım bu işlerden anlıyorum diyorsanız sizin yapmanızı tavsiye ederim. Reeder teknik servis alanını gördüm pek içler acısı durumdu bakımsız ve kirli bir ortamdı, ve sizden ek ücret talep bile edebilirler.
Merhaba, kamera bağlantı kablosu yerinden oynamış ve aksamda bozukluk var. Kamera kablosunun yerine oturması gerekmektedir, eğer ki arkayı açıp kendim takarım bu işlerden anlıyorum diyorsanız sizin yapmanızı tavsiye ederim. Reeder teknik servis alanını gördüm pek içler acısı durumdu bakımsız ve kirli bir ortamdı, ve sizden ek ücret talep bile edebilirler.

Çözüm
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı