Reeder P13 Blue Max Lite alınır mı?

SAKIN ÖYLE BİR ŞEY YAPMA. Asla önermem bu markayı. Bütçe nedir?
2000 civarı. Bütçeyi az tutuyorum çünkü babam telefonu çok hor kullanıyor. Saçma sapan yıkıyor, düşürüyor. Sürekli telefon bozuyor iyi bir şey almanın mantığı kalmıyor. Madem bu kadar kötü, ikinci ele odaklanacağım. Ama bu fiyatlara da herkes kazık atma peşinde. Ceset olmuş telefonlar andorid çok eski veya batarya falan bitik. Sıkı araştırmam gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence bu video size kesinlikle alıp almamanız için güzel bir örnek olacaktır. (Sayfanın diğer paylaştığı videoları da izleyebilirsiniz.)
Poco c40, general mobile g22m, realme c11. reeder dışında düşük fiyatlı bunları bulabildim. Nasıl sizce?

Tamamen aynı konuda ben de araştırma yapıyorum, sıfır da alabilirim.
Sıfır Reeder P13 Blue Max Lite en ucuz telefon galiba şu an, alınmaz mı sizce?
Reeder'a para verilmez.
2000 civarı. Bütçeyi az tutuyorum çünkü babam telefonu çok hor kullanıyor. Saçma sapan yıkıyor, düşürüyor. Sürekli telefon bozuyor iyi bir şey almanın mantığı kalmıyor. Madem bu kadar kötü, ikinci ele odaklanacağım. Ama bu fiyatlara da herkes kazık atma peşinde. Ceset olmuş telefonlar andorid çok eski veya batarya falan bitik. Sıkı araştırmam gerekecek.
2000 tlye tuşlu bile kalmadı bu devirde. Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB Gri | EASYCEP bütçeyi arttırıp alabilirsiniz.

Kardeşimde var dünyanın en kötü arayüzüne sahip bazı şeyler İngilizce hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı