İnceleme Reeder P13 Blue Max Pro 2021

10 aydır aktif olarak kullanmaktayım. Sosyal medyada bir kere bile kasmadı açıkçası. Örnek fotoğraf diye belirttiğim yerdeki telefon benim telefonum.

Hocam bizde de var kullanmasak inanacağız size. Her şeyde kasıyor telefon. Kamerası çöp gibi resmen. Hiçbir işe yaramaz bu telefon verilen paraya yazık.

Asgari ücret ile anca Samsung alınabilir. O da orta segment.

Ben de Galaxy Note 5 bu telefonu 50 kere tokatlar her konuda. Kamerası zaten muazzam çekiyor. Video ve resim 10 numara görüntü. Ekranı zaten iyi Samsung kalitesi sonuçta. Bu telefonun yanından bile geçemez.

Reeder asla güven vermeyen markadır. Tofaş'ı severim ama Tofaş nasıl güven vermiyorsa Reeder'da aynı şekilde kullanıcıya güven hissi vermiyor, telefon her an bozulacakmış gibi çalışıyor ve seni en zor zamanında eski sevgilin gibi terk edip gidiyor.

Aynı telefon ama yazı kısmı Reeder yazısı falan aşağıda.

Böyle bir telefondan böyle bir performans beklememiştim açıkçası.
Bu arada 2.000 TL'ye alındı.
ben 1100 tl ye aldım en azından ucuz olması sevindirici .. İlk defasında bozuldu. yeni telefon verene kadar 20 gün geçti.

Servisi aşırı berbat bu arada. Almayın. Ninelere bile almayın. Tavsiye etmiyorum. Ben kullanıyorum. ama keyfen denedim işte. casper telefon al daha iyi.

P13 Blue kullanmıştım bir süre, öyle zor bi algılaması var ki ekrana iyice bastırmak gerekiyor klavyeyle yazı yazmak için. Adamı kanser ediyor resmen. O gün bu gün Reeder'a karşı oldum. Belki diğer modelleri böyle sorunlu değildir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…