Elektronik Reeder P13 Blue Plus 2022 Akıllı Cep Telefonu 2399 TL

Her şeyi geçtim de sahte arka kamera nedir ya. Sen çakma iPhone'musun ki böyle bir şey yapıyorsun. Herifler Türkiye'de resmi ürün satıyor ama bildiğin milleti kandırıyorlar. Dede'ye alınır belki 3310'dan hallice çünkü.

Oha be çok iyi telefon. Bu fiyata telefon bulamazsınız, telefon! Kesinlikle donmaz, laa bu bütçede 4 GB RAM telefon yok. İşlemcisi MediaTek oha bu bütçede nasıl olabilir böyle? Kamera IPhone'ye benziyor çok güzel kaliteli telefon. (!)

Bu bütçeye bile alınmaz. Şahsen ikinci el S9+ veya S10 öneriyorum. Amazon 30 günde iade alıyor, fakat üründen memnun kalmazsınız. Bak adım gibi eminim, bu ürün kasmadan donmadan güzel bir şey olsun onun parasını ben vereceğim.

İş yerinde şirket telefonu olarak bundan kullanıyoruz 10 tane falan almışlar ben işe girmeden önce lanet ettim sürekli arıza veriyor ve berbat bir cihaz, almayın aldırmayın!

Bu telefon bende de vardı. Wp'a girdim çıktım neyse. Kız arakadaşım aradı senin wp'ta ne işin var diyor. Telefonun ekranını kişitlemişim arka plandan kapatmışım ama hala online görünüyorım. Sonra sattım telefonu iphone 6s plus'ı yaptırdım şimdi kafam rahat. Reeder almayın aldırmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı