Reeder P9'dan Uzak Durun

Yasin Kaplancı

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde teknosa reeder standında p9 telefonu allayıp pullayıp sattılar. Almaz olaydım telefon 5 kuruş etmez. 900 tl para verdim. Kamerası berbat hoparlörden sesler cızırtılı bi şekilde geliyor. Bildiğiniz çin malı telefonlar gibi kalitesi, sonra bana kayıt dışı imei uyarısı geldi. Teknosa'ya götürdüm servise yolladılar. 1 ay sonra geldi telefon imei çakıp yollamışlar sanırım. 4g destekliyor yazıyor telefonda ama ayarlar yapılmıyor vodafone'yi aradım böle bi telefonun sistemlerinde kayıtlı olmadığını söylediler. Tüketici haklarına şikayet edicem, başka yapacağım bir şey kalmadı. Hayatımda kullandığım en berbat telefon, iPhone aldımda yeni şükür ettim steeve bide dua ettim. Tabi müşteri hizmetleri diye verdikleri numarada zar zor biriyle konuşabildim ondanda fırça yiyip suratıma kapatıldı telefon. Sakın ama sakın reeder'a yaklaşmayın hayatınızın hatasını yaparsınız sadece uyarı maksatlı yazılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı