Reeder S19 Max kullanışlı mı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Reeder marka bir telefonu alıp Reeder mağazasının önünde parçalayan bir adamın videosunu geçenlerde izlemiştim. Bunu yok sayarak Reeder aldım. Bilmiyorum sizin de böyle bir huyunuz var mı ama ben ailemin bilmediği 2. bir telefon kullanmak istedim. Bu 2. telefon ucuz ve işlevli bir telefon olmalıydı. Elbette iPhone 14 Plus kullanıyorum. Lakin basit bir 2. Telefon olarak Reeder diye ucuz bir markanın ucuz bir modelini aldım. Bilmiyorum işletim sisteminden midir ama bana biraz yavaş geldi. Örnek vereyim aynı özelliklere sahip başka bir telefon daha hızlı.
Sizce işletim sistemini değiştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reeder marka bir telefonu alıp Reeder mağazasının önünde parçalayan bir adamın videosunu geçenlerde izlemiştim. Bunu yok sayarak Reeder aldım. Bilmiyorum sizin de böyle bir huyunuz var mı ama ben ailemin bilmediği 2. bir telefon kullanmak istedim. Bu 2. telefon ucuz ve işlevli bir telefon olmalıydı. Elbette iPhone 14 Plus kullanıyorum. Lakin basit bir 2. telefon olarak Reeder diye ucuz bir markanın ucuz bir modelini aldım. Bilmiyorum işletim sisteminden midir ama bana biraz yavaş geldi. Örnek vereyim aynı özelliklere sahip başka bir telefon daha hızlı.

Reeder'a para verilmez hocam telefonun tüm özelliklerini de değiştirseniz aynı.

Reeder marka bir telefonu alıp Reeder mağazasının önünde parçalayan bir adamın videosunu geçenlerde izlemiştim. Bunu yok sayarak Reeder aldım. Bilmiyorum sizin de böyle bir huyunuz var mı ama ben ailemin bilmediği 2. bir telefon kullanmak istedim. Bu 2. telefon ucuz ve işlevli bir telefon olmalıydı. Elbette iPhone 14 Plus kullanıyorum. Lakin basit bir 2. telefon olarak Reeder diye ucuz bir markanın ucuz bir modelini aldım. Bilmiyorum işletim sisteminden midir ama bana biraz yavaş geldi. Örnek vereyim aynı özelliklere sahip başka bir telefon daha hızlı.

Cok yerli ve milli istiyorsan general mobil G22 alabilirsin.

Geri
Yukarı