Reeder W14i laptop açılmıyor

IKEGAN00

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
32gb Hdd
İşlemci
n3450
Elimde Reeder W14i model bir laptop var ve bilindiği üzere 32 GB hafızası var. Normal Windows 10 için yeterli değil ben de bu yüzden Windows 7'nin modifiyeli(daha hafif) bir sürümünü kurmak istedim. USB'ye bootladım sistemi. Sonra da kuruluma başladım. Herhangi bir problem oluşmadı. Kurulum bitti. En sonunda 10 saniye içerisinde restart atacağı yazdı. Ben de USB bellek üzerinden bir daha başlar, hata alırım diye restart işlemi başlamadan(PC kapandıktan hemen sonra) boot yaptığım USB'yi çektim. Sonrasında ise ekranda şuna benzer yazı belirdi:

0fce8d31-5156-4dbf-9cf0-92091af80376.jpg

Yardım edin. Boot menüye de erişilmiyor. Normalde başlangıçta ekran gelince delete ya da F tuşlarından birisi yardımıyla boot menüsünü açarız ama benim laptop direk bu ekrana geliyor enter ve ESC de çalışmıyor. CTRL++alt+delete de işe yaramıyor. Kısacası herhangi bir klavye kombinasyonu işe yaramadı. USB'yi geri takmayı denedim o da işe yaramadı. Başka bir Windows 7 kurup onu taktım o da işe yaramadı. Sinirden kırıp atacağım köşeye aptal alet sinirden kükremek üzereyim. Birileri yardım etsin aldığımdan beri insan gibi kullanamadım. Yenisini almaya durumum da yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Depolama birimi ayrılabiliyorsa anakarttan çıkartıp öyle tekraedan BIOS'a ulaşabilirsin. Ayrıyeten araştırdığım kadarıyla BIOS'a del tuşuna birkaç kere basarak gidebiliyormuşsun.

Depolama birimi ayrılabiliyorsa anakarttan çıkartıp öyle tekraedan BIOS'a ulaşabilirsin. Ayrıyeten araştırdığım kadarıyla BIOS'a del tuşuna birkaç kere basarak gidebiliyormuşsun.
Anakarta gömülü depolaması. Delete tuşuyla açılıyor boot menü normalde ama şuanda herhangi bir tuşa basmama izin bile vermeden bu ekrana atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı