Reels videom nasıl tekrar yükselir?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
40 takipçim varken bir reels videosu atmıştım, o zamanlar 100 izlenme falan almıştı. Neyse, 130 takipçi olduğum zaman video birden patladı ve 2 haftada 2453 takipçi oldum o video sayesinde.

Video 2 milyon izlendi, 28.800 beğenme aldı ve 1170 yorum aldı.

Video bugün patlama etkisini yitirdi. :D Sizce tekrardan patlar mı? Yoksa önümüzdeki maçlara mı bakmam gerek?

Önündeki maçlara bakman lazım, yoksa unutulup gidersin pek bir numaran olmaz.
Seni o video için takip edenler, o paylaşım iyi olduğunu için ve diğer atacağın paylaşımlarındada iyi olacağını düşünerek takip etti zaten.

Önündeki maçlara bakman lazım, yoksa unutulup gidersin pek bir numaran olmaz.
Seni o video için takip edenler, o paylaşım iyi olduğunu için ve diğer atacağın paylaşımlarındada iyi olacağını düşünerek takip etti zaten.
Hiç böyle düşünmemiştim, teşekkürler. :)

40 takipçim varken bir reels videosu atmıştım, o zamanlar 100 izlenme falan almıştı. Neyse, 130 takipçi olduğum zaman video birden patladı ve 2 haftada 2453 takipçi oldum o video sayesinde.

Video 2 milyon izlendi, 28.800 beğenme aldı ve 1170 yorum aldı.

Video bugün patlama etkisini yitirdi. :D sizce tekrar patlar mı? Yoksa önümüzdeki maçlara mı bakmam gerek?

Ne videosu o? Herkesin paylaştığı birşeyse bizde paylaşalım :D

Herkesin paylaştığı bir şey değildi. Neden bu kadar patladı, bende bilmiyorum zaten.
Öyle bir şey olsa, o kadar beğenilmezdi zaten.
Heryerde var, bir de sen paylaşmışsın niye insanlar takip etsinler, niye sayfaya ilgi göstersinlerki.

Yeni konular

Geri
Yukarı