Reels'teki bir videodan korkmak

Anladım şimdi buradaki seni korkutan öge 2 gözün eşit olmaması birinin doğrudan sana diğerinin doğrudan sana değil ama gene sana bakması seni izliyor arkanda havası veriyor içine kötü bir his düşürüyor yarım saate geçer.
Hocam, gerçekten arkamda sanırsam ve beni izliyor.

Hayır hocam dinsel bir şey değil dediğiniz adam bilinçaltına yerleştirilmek için tasarlanmış ben de görmüştüm ve bu işin aslı ve tasarlayanı gangs of paradise diye bir sitenin yapımcısı site şu an yok siteye girdiğinde çok garip bir müzikle 2 tane kapı var siyah ve sarı hangisi cennet? Diyor sarıyı seçersen sence cennet sarı mı deyip baş ağrıtıcı bir müzik çalıyor kırmızı dersen o fotoğrafla birlikte ürkütücü bir müzik çalıyor çok korkutucuydu 9 yaşımdaydım.

Hocam bende yerimden zıpladım o adamın bakışları öyle rahatsız etti ki bir insan niye öyle bir şey yapar bir de herkesten özür dilerim 1 saatlik zaman aşımı aldım moderatörlerden.

Hocam attığınız fotoğrafta yine içime bir şey düşürdü keşke atmayaydınız.

Sürprizbozanlardan ilk atılanı doğru olarak kabul ediliyor. Bu durum şöyle örneklenebilir. Sabah bir saatte kalkacağız ve o an kalkmamız lazım ve bunu tekrar ederken aslında beynimize sinyal gönderiyoruz, bu sinyaller sayesinde saat atıyorum 10.30da kalkıyoruz. Burada da öyle bir şey yapılmış. Bu adamı biz bugün gördük, konuştuk, yazı yazdık ve bu adam rüyamıza çıkabilir ama çıkmayacak çünkü bu bir korkmamız için yapılan şey. Küçükken abilerimiz bize bir video açardı "buradaki arabaları say" derdi sonra bir kadın çıkardı ya onun gibi.

Sürprizbozanlardan ilk atılanı doğru olarak kabul ediliyor. Bu durum şöyle örneklenebilir. Sabah bir saatte kalkacağız ve o an kalkmamız lazım ve bunu tekrar ederken aslında beynimize sinyal gönderiyoruz, bu sinyaller sayesinde saat atıyorum 10.30'da kalkıyoruz. Burada da öyle bir şey yapılmış. Bu adamı biz bugün gördük, konuştuk, yazı yazdık ve bu adam rüyamıza çıkabilir ama çıkmayacak çünkü bu bir korkmamız için yapılan şey. Küçükken abilerimiz bize bir video açardı "buradaki arabaları say" derdi sonra bir kadın çıkardı ya onun gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki arabaları sayar mısın kardeşim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki arabaları sayar mısın kardeşim :D
Bu videodaki kadının hangi saniyede çıkacağını hangi yüzle çıkacağını bilsemde bir ürperti ve zıplama geldi yinede :D

Bu videodaki kadının hangi saniyede çıkacağını hangi yüzle çıkacağını bilsemde bir ürperti ve zıplama geldi yine de :D

Hocam sonda bir yazı var ben çıkmayacak sandım çünkü faremi götürdüm üstteki resimde bir şey yoktu ve çıkmayacak sanıp tam rahatladığım anda çıktı ruhum cenneti görüp geldi kgjglafgşfa.

Hocam tam şu şıralarda 15 dk geçmedi Instagram Reels'te bir video gördüm, troll face phonk videosuydu başta şey yazıyordu. Rüyanda tanımadığın bir adam görürsün diyordu, sonrasında ise böyle saçı seyrek bir orta-yaşlı insanlarda bir adam vardı. Bu beni aşırı korkuttu. Herhalde dinsel bir olaydı ve gerçekten içime bir şey düşmüş gibi oldu.
Buna eski bir internet Creepypastası denebilir. Hatta bu adama açılmış bir site de var.

This_Man_original_drawing.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürprizbozanlardan ilk atılanı doğru olarak kabul ediliyor. Bu durum şöyle örneklenebilir. Sabah bir saatte kalkacağız ve o an kalkmamız lazım ve bunu tekrar ederken aslında beynimize sinyal gönderiyoruz, bu sinyaller sayesinde saat atıyorum 10.30da kalkıyoruz. Burada da öyle bir şey yapılmış. Bu adamı biz bugün gördük, konuştuk, yazı yazdık ve bu adam rüyamıza çıkabilir ama çıkmayacak çünkü bu bir korkmamız için yapılan şey. Küçükken abilerimiz bize bir video açardı "buradaki arabaları say" derdi sonra bir kadın çıkardı ya onun gibi.
Sağolun hocam

Buna eski bir internet Creepypastası denebilir. Hatta bu adama açılmış bir site de var.

Hocam bu adam ama 3D hali yani gerçekçi hali.

Nedense şimdi görünce bir korktum ama sonra komik geldi

Bir yerden duymuştum eskiden, bu siyah beyaz çizilen eleman bilinçaltına yerleştirilmek için tasarlanmış sanırım. Eskiden çok korkardım ama korkutucu gelmiyor, biraz görsele bakınca geçiyor korku. İlk bakınca cidden yerimden zıplamıştım o gün uyuyamamıştım korkudan :D

Spoiler olarak koysanız iyiydi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı