Regal Tab 10.1 alınır mı?

• Konuyu başlatan er4n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
HD değil bu güne kadar hiç kasmadı 2 aydır oynuyorum.
Tabi kimse kendi yoğurduna ekşi demez. ;

Nedense insanlar aldığı ürünü kötü bile olsa kötü olmadığını ispatlamaya çalışıyor.
Sanırım insanların kendini avutma şekli bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PUBG Mobile 1000 liralık tabletde doğru düzgün oynanmaz en kötü 2500 cebinizden çıkacak.

Hocam bütçe düşük sorun oluşturmak yerine çözüm üretelim lütfen.

Bu akıcı şekilde oynatabilir.

Bütçe arttırabilirseniz bu daha iyi olacaktır.

Tabi kimse kendi yoğurduna ekşi demez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah Allah yalan mı söylemem lazım grafikleri çok açmazsan HD olmazsa kasmas kasmadıda.

En azından sizin gibi trollük yapmıyorum. Arkadaşın bütçesi bu kadar napıyım. Alabileceğinin en iyisini aldırmaya çalışıyorum. Herkes iPad 8. nesil ya da S6 Lite alamıyor. He arkadaş bütçeyi arttırabiliyorsa bunlardan birini alsın. Ancak bütçe ortada ne yapabilirim? İnsanların bütçeleriyle veya sahip olduğu şeylerle neden dalga geçiyorsunuz?

Allah Allah yalan mı söylemem lazım grafikleri çok açmazsan HD olmazsa kasmas kasmadıda.
Kendim kullandığım snapdragon 675li meizu note 9u satma sebebim pubg de kasmasıydı.

Tab A7 dahada kötü bir işlemciye sahip.
(Not : Günde 5 saatten fazla Pubg mobile oynuyordum.)
En azından sizin gibi trollük yapmıyorum. Arkadaşın bütçesi bu kadar napıyım. Alabileceğinin en iyisini aldırmaya çalışıyorum. Herkes iPad 8. nesil ya da S6 Lite alamıyor. He arkadaş bütçeyi arttırabiliyorsa bunlardan birini alsın. Ancak bütçe ortada ne yapabilirim? İnsanların bütçeleriyle veya sahip olduğu şeylerle neden dalga geçiyorsunuz?
Hocam dalga geçmiyorum ve asla geçmem sadece benim gibi bu işlemcili bir telefon-tablet alıpta kimsenin hayal kırıklığı yaşamasını istemiyorum.
Evet cihaz fiyatının en iyisi buna katılıyorum ama arkadaşın beklentisi ben pubg de adam vurabileyim.
Maalesef 30 fpse karşı artık 90fpslerle oynuyorsunuz.
Amaç oyundaki botları vurmaksa vursun.

Kendim kullandığım Snapdragon 675'li Meizu Note 9U satma sebebim PUBG de kasmasıydı.

Tab A7 daha da kötü bir işlemciye sahip.
(Not: Günde 5 saatten fazla PUBG Mobile oynuyordum.)

Hocam dalga geçmiyorum ve asla geçmem sadece benim gibi bu işlemcili bir telefon-tablet alıp da kimsenin hayal kırıklığı yaşamasını istemiyorum.

Tablete sahibim ama kasmadı bu kadar net kassa söylerdim.

Kendim kullandığım Snapdragon 675'li Meizu Note 9U satma sebebim PUBG de kasmasıydı.

Tab A7 daha da kötü bir işlemciye sahip.
(Not: Günde 5 saatten fazla PUBG Mobile oynuyordum.)

Hocam dalga geçmiyorum ve asla geçmem sadece benim gibi bu işlemcili bir telefon-tablet alıp da kimsenin hayal kırıklığı yaşamasını istemiyorum.

Hocam haklısınız. Zaten arkadaşın da beklentisi 30FPS'den yüksek olmasın bu bütçe de. PUBG de 60 FPS oynamak istiyorsa iPad 8. nesil şart.

Geri
Yukarı