Çözüldü Regedit ayarı yüzünden FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Arkadaşlar bu ayarları yapınca FPS 20'lere düştü LoL'de, bunları nasıl eskı halıne getırırım acaba veya eski hallerini atabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Regedit'i yedeklemediyseniz direkt olarak eski haline çeviremezsiniz diye biliyorum. Ayrıca aklınızda bulunsun regedit ile oynayarak FPS veya performans arttıramazsınız.

Eğer sisteminizde sistem geri yükleme noktası oluşturulmuş ise sistem geri yükleme yapabilirsin.
Regedit'i yedeklemediyseniz direkt olarak eski haline çeviremezsiniz diye biliyorum. Ayrıca aklınızda bulunsun regedit ile oynayarak FPS veya performans arttıramazsınız.

Eğer sisteminizde sistem geri yükleme noktası oluşturulmuş ise sistem geri yükleme yapabilirsin.

Çözüm
Regedit'i yedeklemediyseniz direkt olarak eski haline çeviremezsiniz diye biliyorum.

Hocam reg olarak yedek almıştım fakat yuklerken hata verdı. 2 gün önceki kayıtlar mevcut fakat.
  • Perşembe 12:38'de bunu yüklemişim (Regedit) en sonuncu kayıt noktasıda ayın ikisinde ama gece alınmış kafam karıştı ona geri yükleme yapsam düzelir mi?
Ayrıca hocam bundan sonra oyunlarda ani FPS düşmesi yaşamaya başladım bende anlam veremedim.

işaret.PNG

Son düzenleme:
Hocam reg olarak yedek almıştım fakat yuklerken hata verdı. 2 gün önceki kayıtlar mevcut fakat.
  • Perşembe 12:38'de bunu yüklemişim (Regedit) en sonuncu kayıt noktasıda ayın ikisinde ama gece alınmış kafam karıştı ona geri yükleme yapsam düzelir mi?
Ayrıca hocam bundan sonra oyunlarda ani FPS düşmesi yaşamaya başladım bende anlam veremedim.

Eki Görüntüle 1657010
2 farklı geri yükleme noktası oluşmuş. Sonuncuyu kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca attığınız linkteki yerden mi indirdiniz bunu? Hiçbir bilgilendirme veya ne olduğuna dair hiçbir şey yazmıyor.

Regedit üzerinden zararlı bir yazılım alabilir misiniz bilmiyorum. Ama o regedit zararlı da barındırıyor olabilir, benden söylemesi.
1675521300534.png

2 farklı geri yükleme noktası oluşmuş. Sonuncuyu kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca attığınız linkteki yerden mi indirdiniz bunu? Hiçbir bilgilendirme veya ne olduğuna dair hiçbir şey yazmıyor.

Regedit üzerinden zararlı bir yazılım alabilir misiniz bilmiyorum. Ama o Regedit zararlı da barındırıyor olabilir, benden söylemesi.
Eki Görüntüle 1657145

Evet hocam o forum bızımkılere aıt oldugu ıcın sorun cıkarmaz diye içerigine bakmadan yükledim geri yükledim ping düştü FPS degeri farklı kart takıp çıkardıgım ıcın dusus yasıyormus Config sıldım duzeldı hocam yardımınız ıcın teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı