Regedit ile VRAM arttırmak mümkün mü?

eziodafirenze

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim.
  • Intel i5-4210U.
  • HD Graphics 4400.
  • 8 GB RAM.
Arkadaşlar yukarıdaki sistem ile birkaç ay önce GTA IV oynamak istedim ancak oyuna girdiğimde en düşük ayarlarda bile kaplamalar yüklenmiyordu. Bende şu videodan VRAM arttırdım. (ya da ben öyle düşünüyorum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak dword yerine qword yaptım, neyse işe yaradı 576'ya yükseldi. GTA IV'ü de düşük-orta ayarlarda oynadım. Tabi bu konulardan hiç anlamadığım için bende takmadım, aylardır bu şekilde kullanıyorum bilgisayarı. Sormak istediğim ise arkadaşlar bu işlem herhangi bir sıkıntı arz eder mi acaba? Dün CS:GO yükledim oynanacak durumda bile değildi ki bu sistemin aynısı ile YouTube'da CS:GO oynayan insanlar var. O yüzden buraya sorayım dedim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Şimdi internete girin hocam. Google Amca'ya RTX 2080 TI indir yazın. İlk önünüze çıkan siteye tıklayın. Bu arada ekrandan aşağı yeşil yazılar kayabilir ama hiç aldırış etmeyin.

Esprisi bir yana VRAM arttırma olayını geçtim, arttırsan bile GPU güçlğ olmadığından herhangi bir işe yaramayacaktır. Performans değişmez yani.

Şimdi internete girin hocam. Google Amca'ya RTX 2080 TI indir yazın. İlk önünüze çıkan siteye tıklayın. Bu arada ekrandan aşağı yeşil yazılar kayabilir ama hiç aldırış etmeyin.

Esprisi bir yana VRAM arttırma olayını geçtim, arttırsan bile GPU güçlğ olmadığından herhangi bir işe yaramayacaktır. Performans değişmez yani.
Bilgisayar dediğin yeşil yazılı olur.

yok yahu pembe yazılı olur o daha doğru

Yeni konular

Geri
Yukarı