Regedit nasıl temizlenir?

Temel olarak sistem bakımını yapmış olursunuz. Eğer sadece bir program ile bu adımları uygulamak istiyorsanız Wise Care 365 kullanabilirsiniz. Paylaştığınız ekran görüntüsü hakkında bir şey mi soruyorsunuz?
Paylaştığım ekran görüntüsündeki ayarları yapsam donanımsal olarak bir sıkıntı yaşarmıyım ?

Paylaştığım ekran görüntüsündeki ayarları yapsam donanımsal olarak bir sıkıntı yaşar mıyım ?
Bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Oradaki isteğe bağlı özellikler Windows'un gereksiz hizmetleridir. Sadece onları kapatma önerisinde bulunuyor. Bende de hepsi seçili ve düzeltilmiş durumdadır.
Screenshot_1.png

Yani bu düzelt tuşuna basarsam sorun yaşamayacağımı söylüyorsunuz değil mi hardiskimin ramlarimin zarar görmesini istemem.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,6 KB · Görüntüleme: 58
Yani bu düzelt tuşuna basarsam sorun yaşamayacağımı söylüyorsunuz değil mi? HDD'te bulunan belleklerimin zarar görmesini istemem.
Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Sürekli olarak önerilen performans ayarlarını kontrol ediyor. Denemenizden zarar gelmez. Hem bu yazılım donanımsal olarak da bir zararda bulunmaz. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız (çok düşük ihtimalle) sorununuzu çözebiliriz.

Neden temizliyorsun ki? Bilgisayarının hızına çok etki etmiyor böyle şeyler veya hiç etmiyordur. Ben böyle bir sürü program kullandım ve faydadan çok zarar gördüm. Hiç ama hiç önermiyorum, boş ver böyle programları bilgisayarını hızlandırmıyor. Sen normal kullan bilgisayarını.

Yani bu düzelt tuşuna basarsam sorun yaşamayacağımı söylüyorsunuz değil mi hardiskimin ramlarimin zarar görmesini istemem.
Kullanma!
Ben bu programla kayıt defteri temizliği yapmıştım internetimi 200 kb/sn'ye düşürdü ve format attıktan sonra 2 MB/sn olmuştu. Gerçek kanıt bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı