Regedit yedeğini yüklerken "bazı anahtarlar açılmış" hatası

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Arkadaşlar bir ayar deneyecektim ne olur olmaz diye. Regedit yedeği aldım. Ayar negatif sonuç verince ben de Regedit yedeğini yükleyeyim derken böyle hata alıyorum.

IMG_20210305_184303.jpg

Hocam sen ne diyorsun?
İlk önce Kaspersky Free ile bir tarama yapın. Tam tarama.
Sonra CMD içine sfc /scannow yazın.
Kayıt defteri üzerinde işlem yapmak istediğinizde Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatası alıyorsanız bunun sebebi, işlem yapılmak istenen kayıt defteri girdisinin kullanımda olması veya yetki sorunu olabilir. Eğer yönetici yetkisi gereken bir kayıt defteri girdisi üzerinde işlem yapmak istiyorsanız ve yetkiniz yoksa bu hatayı alabilirsiniz.

Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatasının çözümü için şu adımlayı uygulayın:

1. PSTOOL aracını buradan indirin
  2. Zip dosyasını açın.
  3. Örneğin C:\Kullanıcılar\(KullanıcıAdı)\Desktop\PSTools yani masaüstüne klasörü açtıysanız bu klasöre komut satırından giriş yapın.
  4. Komut satırında şu komutu çalıştırın:
    psexec -s -i -d regedit
  5. psexec komutu kayıt defterini Windows Sistem Hesabı ile çalıştıracaktır.
  6. Daha sonra kayıt defterinde Dosya > Al seçeneği üzerinden .reg uzantılı dosyasınızı seçin
  7. Kayıt defteri girdisi alma işlemi hatasız sonuçlanacaktır.
NEreden kopyaladın yazıyı Allah rızası için.

Kayıt defteri üzerinde işlem yapmak istediğinizde Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatası alıyorsanız bunun sebebi, işlem yapılmak istenen kayıt defteri girdisinin kullanımda olması veya yetki sorunu olabilir. Eğer yönetici yetkisi gereken bir kayıt defteri girdisi üzerinde işlem yapmak istiyorsanız ve yetkiniz yoksa bu hatayı alabilirsiniz.

Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatasının çözümü için şu adımlayı uygulayın:

1. PSTOOL aracını buradan indirin
  2. Zip dosyasını açın.
  3. Örneğin C:\Kullanıcılar\(KullanıcıAdı)\Desktop\PSTools yani masaüstüne klasörü açtıysanız bu klasöre komut satırından giriş yapın.
  4. Komut satırında şu komutu çalıştırın:
    psexec -s -i -d regedit
  5. psexec komutu kayıt defterini Windows Sistem Hesabı ile çalıştıracaktır.
  6. Daha sonra kayıt defterinde Dosya > Al seçeneği üzerinden .reg uzantılı dosyasınızı seçin
  7. Kayıt defteri girdisi alma işlemi hatasız sonuçlanacaktır.
Bunu yaptım hesabımda yönetici hesabı.

Programı birdaha açtım aynı kırmızı şeyi birdaha gördüm sildim yeniden başlatıyorum.
tamamdır yeni attığım yazıya bak olmazsa kusura bakma :(
Hocam sen ne diyorsun?
İlk önce Kaspersky Free ile bir tarama yapın. Tam tarama.
Sonra CMD içine sfc /scannow yazın.

NEreden kopyaladın yazıyı Allah rızası için.
hocam arkadaşımda aynı sorunu yaşadı biliyorum o yüzden :D

Antivirüs taramsı bile yaptırmadan virüse bağlamış ve taratmamış, başıma bir şey gelmemesi için ve uğraşmak istemediğim için konuyu takibi bırakıyorum sonucu cidden merak ediyorum yarın okuyacağım.
Tamamdır yeni attığım yazıya bak olmazsa kusura bakma :(

Hocam arkadaşımda aynı sorunu yaşadı biliyorum o yüzden :D
Hocam bütün sorunlar aynı mı?
İlk bir sfc rehberi atsaydınız?

Antivirüs taramsı bile yaptırmadan virüse bağlamış ve taratmamış, başıma bir şey gelmemesi için konuyu takibi bırakıyorum sonucu cidden merak ediyorum yarın okuyacağım.

Hocam bütün sorunlar aynı mı?
İlk bir sfc rehberi atsaydınız?
hocam :D doğru söyledin SFC/SCANNOW denedik arkadaşımda işe yaramadı da o yüzden dedim

hocam :D doğru söyledin SFC/SCANNOW denedik arkadaşımda işe yaramadı da o yüzden dedim
Hocam öğrenmiş ol böyle durumlarda ilk antivirüs taramsı sonra sfc olmazsa dısm kullanılır.
Sana kolay gelsin, yazdığım gibi takibi bırakıyorum.

Hocam öğrenmiş ol böyle durumlarda ilk antivirüs taramsı sonra sfc olmazsa dısm kullanılır.
Sana kolay gelsin, yazdığım gibi takibi bırakıyorum.
hocam eyvallah senin sayende yeni bir şey öğrendim bir şey istersen söyle 🤠
Bi sorunu çözseydik
cmd yi yönetici çalıştır sonra SFC/SCANNOW yapıştır

hocam eyvallah senin sayende yeni bir şey öğrendim bir şey istersen söyle 🤠

cmd yi yönetici çalıştır sonra SFC/SCANNOW yapıştır
O programları rastgele bir yazıdan edinmedin değil mi?
Bi sorunu çözseydik
İlk Kaspersky Free ile tarat.
Sonra yönetici CMD içine sfc /scannow yaz. bitince yeniden başlat.
Başladıktan sonra yönetici CMD içine DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth yaz ve tekrar yteniden başlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı