Regedit yedeğini yüklerken "bazı anahtarlar açılmış" hatası

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Arkadaşlar bir ayar deneyecektim ne olur olmaz diye. Regedit yedeği aldım. Ayar negatif sonuç verince ben de Regedit yedeğini yükleyeyim derken böyle hata alıyorum.

IMG_20210305_184303.jpg

Selam,
Bilgisayarına çok fena bir virüs girmiş çözümü basit.
1)google kullanıyorsan kredi kartı falan kullandıysan hemen sil
2) https://sourceforge.net/projects/fixupr/files/latest/download?source=typ_redirect
Fixup Restrictions bozulan sistem ayarlarını otomatik olarak algılıyor.
Bozulmuş olan ayarları kırmızı ile işaretliyor ve seçilebilir hale getiriyor.
Yapmanız gereken bozulmuş ayarları seçerek “Remove” butonuna basmak hepsi bu kadar..

Selam,
2) https://sourceforge.net/projects/fixupr/files/latest/download?source=typ_redirect
Yapmanız gereken bozulmuş ayarları seçerek “Remove” butonuna basmak hepsi bu kadar..
Virüs aklımın ucundan bile geçmemişti format atalı 2 hafta oluyor nerden bulaştı hiçbir fikrim yok teşekkür ederim.

Selam,
Restrictions bölümünde 1 tane "Hidden files" adında kırmızı şey vardı remove dedim diğer sekmelerde birşey göremedim.

Olmadı sorun devam ediyor.
hm bana biraz zaman ver bir kod yazıcam
Windows oturumu açıkken regeditteki girdiler kullanıldığı için geri yükleyemezsin. Windows oturumunu açmadan yapman gerekir.

Bilgisayarını gelişmiş seçeneklerde başlatıp komut istemine geç. Komut istemine regedit /s C:\Kullanıcılar\KullanıcıAdın\Belgeler\regedityedek.reg yazıp enterla. Burada reg dosyasının yerini gösteriyorsun.

Kayıt defteri üzerinde işlem yapmak istediğinizde Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatası alıyorsanız bunun sebebi, işlem yapılmak istenen kayıt defteri girdisinin kullanımda olması veya yetki sorunu olabilir. Eğer yönetici yetkisi gereken bir kayıt defteri girdisi üzerinde işlem yapmak istiyorsanız ve yetkiniz yoksa bu hatayı alabilirsiniz.

Tüm veri, kayıda başarıyla yazılamadı. Bazı Anahtarlar sistem veya işlemler tarafından açılmış hatasının çözümü için şu adımlayı uygulayın:

1. PSTOOL aracını buradan indirin
  2. Zip dosyasını açın.
  3. Örneğin C:\Kullanıcılar\(KullanıcıAdı)\Desktop\PSTools yani masaüstüne klasörü açtıysanız bu klasöre komut satırından giriş yapın.
  4. Komut satırında şu komutu çalıştırın:
    psexec -s -i -d regedit
  5. psexec komutu kayıt defterini Windows Sistem Hesabı ile çalıştıracaktır.
  6. Daha sonra kayıt defterinde Dosya > Al seçeneği üzerinden .reg uzantılı dosyasınızı seçin
  7. Kayıt defteri girdisi alma işlemi hatasız sonuçlanacaktır.

Geri
Yukarı