Regedit'i düzenleyerek FPS artar mı?

Windows 7 yapın bence Windows 7 en optimize işletim sistemidir. Windows 10 daha ağır geleceği için PC'ye daha kötü performans alırsınız.
@Juniper002

Win 10 daha iyi değil mi 7'den her açıdan? RAM fazla yiyormuş dediler ama. RAM yüksek olursa daha verimliymiş ve SSD FPS artışı yapar mı, 5 10 FPS Win 10'a takılırsa oyunlarda? Biliyor musun kardeş laptoplardan anlar mısın?

yooo benim 4 gb ramım var 1 gbsini kullanıyo win 7 win 10 da daha çok özellik olduğu için kasıyo oyuzden ben win7 yaptım ssd kullanıyorum ssd fps artışı yapar ben lol oynuyorum 200 100 fps alıyorum.
Win 10 daha iyi değil mi 7'den her açıdan? RAM fazla yiyormuş dediler ama. RAM yüksek olursa daha verimliymiş ve SSD FPS artışı yapar mı, 5 10 FPS Win 10'a takılırsa oyunlarda? Biliyor musun kardeş laptoplardan anlar mısın?
kesinlikle yanlış bir bilgi win 7 daha optimize bir işletim sistemidir.

yooo benim 4 gb ramım var 1 gbsini kullanıyo win 7 win 10 da daha çok özellik olduğu için kasıyo oyuzden ben win7 yaptım ssd kullanıyorum ssd fps artışı yapar ben lol oynuyorum 200 100 fps alıyorum.

gerçekten yaparmı kimisi diyor hiç alakası yok kimisi diyor en az 10 yapar kimisi diyor ram yükselt o fps artırır.ne diyorsun ??

ssd den önce kaç fps alıodun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı